Akcja Filtracja,
czyli dodatkowa szansa na finał

30 sty 2020

Młodych mechaników, którzy zgłosili chęć uczestnictwa w IX Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników, zainteresować powinna Akcja Filtracja. Zwiększa ona szansę udziału w finałowej rozgrywce podczas Poznań Motor Show 2020.

Organizatorzy IX Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników wraz z ich partnerem, marką FILTRON, przygotowali akcję skierowaną do młodych mechaników, którzy zamierzają walczyć o zwycięstwo w Mistrzostwach. Otóż wystarczy pogłębić swoją wiedzę na temat filtracji i produktów marki FILTRON, by zdobyć „zieloną kartę” uprawniającą do udziału w finale, który odbędzie się w dniach 26–29 marca 2020 r. podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce.

„Akcji Filtracja” jest szansą dla każdego, kto zgłosi swój udział w IX Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników. Chętni, którzy się zarejestrują, będą otrzymywać w różnej formie informacje dotyczące filtrów marki FILTRON. Dzięki temu zyskają możliwość pogłębienia swojej wiedzy, m.in. na temat procesów filtracji w pojazdach samochodowych, obsługi klienta wpływu filtracji na ochronę zdrowia pasażerów. Do dyspozycji będzie także Akademia FILTRON, dostępna na stronie internetowej marki. Materiały edukacyjne przygotowane przez markę FILTRON udostępnione zostaną ponadto w ramach Akademii Młodego Mechanika.

Zwieńczeniem akcji będzie udział w teście online. Dwuosobowe zespoły uczniowskie rozpoczną wtedy dodatkową rywalizację o udział w finale IX Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Zespół, który zdobędzie największą liczbę punktów w teście, otrzyma „zieloną kartę” – gwarancję udziału w rozgrywce finałowej. Na pozostałych czekać będą natomiast zaproszenia na targi motoryzacyjne Poznań Motor Show 2020.

Zostaw Komentarz