Akcja promocyjna BILSTEIN

16 mar 2021

BILSTEIN rozpoczął globalną kampanię promującą zakup produktów tej marki. Prowadzona jest pod hasłem „Mechaniku, postaw na BILSTEIN” i potrwa do 30 kwietnia 2021 lub wyczerpania zapasów promocyjnych.

 

Zasady akcji promocyjnej BILSTEIN, która ruszyła 15 marca są proste: premiowany jest zakup dowolnych elementów BILSTEIN (amortyzatorów, miechów powietrznych, kolumn airmatic, zestawów zawieszeń, sprężyn oraz łożysk górnego mocowania, elementów ochronnych i odbojników) o łącznej wartości 3000 złotych netto. W zamian nabywca otrzymuje komplet firmowej odzieży warsztatowej (czapeczka, koszulka, spodnie i rękawiczki). Poszczególne zakupy można sumować, do kolejnych o wartości 3000 złotych netto dodawany jest następny zestaw odzieży warsztatowej z logo BILSTEIN.

Akcja „Mechaniku, postaw na BILSTEIN” prowadzona jest przez oficjalnych partnerów marki w Polsce: Auto Land, Auto Partner, Inter Parts, Motogama i Polcar.

Zachęcamy również do przystąpienia do Klubu Błękitnych Bohaterów. To wyjątkowe miejsce dla profesjonalistów, w którym dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem oraz pomagamy podnosić kwalifikacje zawodowe – mówi Tomasz Siemek, brand manager marki BILSTEIN w Polsce.

Udział w programie „Heros in Blue” jest bezpłatny, jednak liczba uczestników ograniczona. Program powstał z myślą o mechanikach zajmujących się serwisowaniem i wymianą amortyzatorów. Na uczestników czekają materiały techniczne i porady praktyczne, informacje o nowościach, dedykowanych promocjach i akcjach specjalnych, filmy szkoleniowe oraz forum wymiany doświadczeń i wspólnych rozwiązań napotykanych wyzwań.

 

Zostaw Komentarz