Aktualizacja opakowań świec DENSO

06 mar 2018

DENSO wprowadza zmianę w opakowaniach świec zapłonowych. Nowe, ujednolicone pudełka będą zawierały ostrzeżenia i informacje dotyczące stosowania produktu i zalecanego sposobu montażu. Dodatkowo, po zeskanowaniu kodu QR na opakowaniu klienci będą mogli uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji o produkcie i informacji o ograniczeniach w jego stosowaniu.

Nowe ostrzeżenie pojawi się na opakowaniach wszystkich świec zapłonowych DENSO: Nickel TT, Platinum, Iridium, Iridium Power, Iridium Tough, Iridium TT i Iridium Racing. Dotyczy to tylko opakowań zawierających pojedynczą świecę zapłonową. Opakowania zbiorcze dla 4 i 10 świec pozostaną niezmienione. Zaktualizowany projekt opakowania zostanie wprowadzony na rynek w 2018 roku. W tym okresie w obiegu będzie zarówno stara, jak i nowa wersja opakowania.

Nowe ostrzeżenie zawiera 3 kluczowe informacje:

  1. Świece zapłonowe DENSO nie mogą być stosowanie w urządzeniach latających;
  2. Porady dotyczące montażu;
  3. Dodatkowe informacje są dostępne po zeskanowaniu kodu QR.

Kod QR prowadzi do bardziej szczegółowych ostrzeżeń dotyczących świec zapłonowych. Po zeskanowaniu, użytkownik będzie musiał pobrać aplikację z czytnikiem kodów QR DENSO Wave. Za pomocą aplikacji kod QR łączy się z odpowiednimi informacjami na globalnej stronie internetowej DENSO, gdzie można wybrać preferowany język.

Zmiany obejmą również opakowania zbiorcze z 96 sztukami świec (24 x 4) oraz ze 100 szt. świec (10 x 10). Obecnie świece te są pakowane w białe lub brązowe opakowania zbiorcze o różnych rozmiarach. Od 2018 r. opakowania zostaną ujednolicone i stosowane będą brązowe pudełka z białą etykietą. Ich zawartość pozostanie niezmieniona.

Więcej informacji o świecach zapłonowych DENSO można znaleźć na stronie www.denso-am.pl lub w katalogu TecDoc.

Zostaw Komentarz