Aktualizacja wyszukiwarki NGK SPARK PLUG

20 maj 2022

Firma NGK SPARK PLUG zaktualizowała wyszukiwarkę części do pojazdów czterokołowych. Dostępny w ponad 40 językach e-katalog umożliwia dostęp do kompleksowego portfolio części zapłonowych i elektroniki samochodowej na rynku wtórnym.

Rosnąca popularność platform cyfrowych wykorzystywanych do poszukiwania części zamiennych stworzyła NGK SPARK PLUG duże możliwości umocnienia obecności w internecie. Skorzystano przy tym z doświadczenia firmy TecAlliance, której katalog TecDoc jest uznanym światowym standardem na rynku części zamiennych. Dzięki temu zaktualizowana wyszukiwarka części NGK SPARK PLUG cechuje się łatwością obsługi i elastycznością. Nowy e-katalog zapewnia też efektywne zarządzanie danymi i oczywiście dostępność 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Zaktualizowana wyszukiwarka części jest kolejnym krokiem w kierunku cyfryzacji naszej firmy – mówi Frank Massia, dyrektor marketingu Aftermarket EMEA, NGK SPARK PLUG EUROPE GmbH i dodaje: –Nowy e-katalog umacnia naszą obecność w świecie cyfrowym, zapewniając klientom na całym świecie nowoczesną i intuicyjną formę wyszukiwania. Oferuje ona kompleksowe dane produktów, które są regularnie aktualizowane i łatwe w zarządzaniu.

Nowe, łatwe w użyciu narzędzie sprawia, że znalezienie odpowiedniej części zamiennej staje się prostą procedurą, a wszystkie produkty do konkretnego pojazdu są wyświetlane na jednej stronie. Obsługa nowego e-katalogu jest niezwykle intuicyjna, co zapewnia szybką i skuteczną identyfikację pojazdu i przeznaczonej do niego części. E-katalog otrzymał też nowy interfejs przeznaczony do obsługi za pomocą dla telefonów komórkowych.

 

Zostaw Komentarz