Aktualizowany asortyment części hamulcowych febi

04 kwi 2022

Firma febi zweryfikowała i poszerzyła oferowany przez nią asortyment elementów układu hamulcowego. Główny nacisk został położony na klocki i tarcze hamulcowe, mogące znaleźć zastosowanie w 98% wszystkich pojazdów jeżdżących po europejskich drogach i wprowadzonych na rynek od roku 2000.

By spełnić zmieniające się oczekiwania klientów oraz zapewnić im wsparcia oferując poszukiwane przez nich części zamienne, asortyment części hamulcowych febi jest stale wzbogacany o produkty przeznaczone do samochodów wchodzących na rynek. Dotyczy to również pojazdów hybrydowych i elektrycznych, do których febi oferuje bogatą gamę klocków i tarcz hamulcowych.

Łącznie asortyment części hamulcowych febi obejmuje w tej chwili ponad 2750 elementów do popularnych samochodów. Składa się nań szeroka gama produktów, ale kluczowymi niezmiennie pozostają klocki i tarcze hamulcowe oraz bębny i szczęki.

Febi podkreśla jednocześnie, że Dział Zapewnienia Jakości poddaje wszystkie elementy układu hamulcowego skrupulatnym testom pod kątem różnych wymagań. W efekcie tarcze i klocki hamulcowe febi spełniają lub przewyższające wymagania normy ECE R90.

Zostaw Komentarz