Akumulatory z rabatami

12 sie 2020

Trwa cykliczna promocja Inter Cars „Apteczka akumulatorowa”. Akcja prowadzona będzie do końca listopada, a klienci którzy wezmą w niej udział, mogą liczyć na wydłużony termin płatności oraz rabaty otrzymane w formie faktury korygującej.

 

Do akcji „Apteczka akumulatorowa” przystąpić mogą wszyscy klienci Inter Cars, którzy zgłoszą swój udział poprzez przeznaczony do tego formularz i dokonają we wskazanym terminie zakupów w sieci sprzedaży tego dystrybutora produktów marek: 4max, Varta, Bosch, Exide, Cartechnic, Furyei Optima, wchodzących w skład asortymentu sprzedaży premiowej. Obejmuje on zaś się akumulatory do samochodów osobowych i ciężarowych oraz wybrane narzędzia do obsługi akumulatorów (jak testery, prostowniki itp.).

Zrealizowane w ramach promocji zakupy (dokonane na podstawie zamówień złożonych w oddziałach Inter Cars, generowanych przez uczestnika akcji)  sumują się przez cały okres trwania promocji. W zależności od ich wartości, okresu, w którym zostały dokonane oraz terminu płatności, uczestnikowi akcji przysługuje:

  • wydłużony termin płatności do 31.12.2020 r. – za zakupy o wartości min. 1 700 zł (netto),
  • rabat za zakupy o wartości min. 10 000 zł (netto) wypłacony w formie faktury korygującej.

Wysokość rabatu zależeć będzie od daty zakupów i wyniesie on:

  • za fakturę wystawioną w sierpniu 2020 r. – 3 zł za akumulator osobowy i 6 zł za ciężarowy,
  • za fakturę wystawioną we wrześniu 2020 r. – 2 zł za akumulator osobowy i 4 zł za ciężarowy,
  • za fakturę wystawioną w październiku 2020 r. – 1 zł za akumulator osobowy i 2 zł za ciężarowy.

Warunkiem otrzymania rabatu jest terminowe uregulowanie należności względem Inter Cars. Bonus zostanie wypłacony do 31.01.2021 r.

Uczestnicy promocji, którzy dokonają wcześniejszych płatności za towary zakupione w ramach oferty specjalnej będą mogli skorzystać również z dodatkowego rabatu posprzedażnego:

  • za płatności dokonane do 31.08.2020 r. – rabat 1,5%,
  • za płatności dokonane do 30.09.2020 r. – rabat 1,0%.

Rabat za wcześniejszą płatność będzie rozliczany w formie faktur korygujących do faktur, za które dokonano płatności. Do uzyskania rabatu za wcześniejszą płatność nie jest wymagane rozliczenie się ze wszystkich zobowiązań. Rabat ten będzie naliczany indywidualnie do każdej w całości zapłaconej faktury.

 

Zostaw Komentarz