Akumulatory Centra i Exide w premiowanych pakietach

11 wrz 2023

Rozpoczęła się promocja Exide „Wygrywasz na starcie – jesień 2023” skierowana do punktów sprzedaży detalicznej i warsztatów. Akcja potrwa do 31 października. Organizatorzy zapewniają, że na uczestników czekają wartościowe nagrody.

W akcji sprzedaży premiowej „Wygrywasz na starcie – Jesień 2023” mogą wziąć udział punkty sprzedaży detalicznej i warsztaty z całej Polski, które zakupią u dystrybutora Exide promocyjny pakiet akumulatorów Centra i/lub Exide, a następnie – poprzez rejestrację oraz wypełnienie elektronicznego formularza w panelu użytkownika – zgłoszą zakup (dołączając dowód zakupu: fakturę lub dozwoloną przez organizatora liczbę faktur). Pakiet objęty promocją może zawierać akumulatory do samochodów osobowych, ciężarowych i pojazdów rolniczych, a także akumulatory z gamy Exide Marine & Leisure. Z promocji wyłączone są akumulatory Exide Motorbike & Sport, czyli m.in. do motocykli i skuterów. W ramach akcji premiowej można zdobyć atrakcyjne nagrody za symboliczną złotówkę. Nieprzekraczalny termin na zgłaszanie premiowanych pakietów upływa 15 listopada, a w przypadku pakietów z plusem 15 października 2023 r.

W puli nagród na uczestników czekają karty upominkowe Orlen, karty podarunkowe EURO oraz karty przedpłacone VISA. Zakup pakietów z plusem jest premiowany nagrodami o wartości od 125 PLN do 5 000 PLN. Na uczestników nabywających pozostałe pakiety czekają nagrody o wartości od 100 PLN do 3 500 PLN.

Zostaw Komentarz