Akumulatory w promocji naładowanej nagrodami

12 wrz 2022

Rozpoczęła się kolejna edycja akcji promocyjnej „Wygrywasz na starcie – Jesień 2022” prowadzonej przez firmę Exide a adresowanej do punktów sprzedaży detalicznej i warsztatów w całej Polsce. Promocja potrwa końca października, z tym że w pierwszych trzech tygodniach jej trwania organizator – w ramach bonusu za wczesne zakupy – zwiększy wartość nagród dla uczestników o 25 procent.

Warunkiem udziału w akcji premiowej „Wygrywasz na starcie – Jesień 2022” prowadzonej przez firmę Exide jest dokonanie odpowiedniego zakupu u jej dystrybutora oraz zgłoszenie wybranego pakietu promocyjnego, składającego się z akumulatorów Centra i/lub Exide (z wyłączeniem modeli z gamy Exide Motorbike & Sport).

Organizator przygotował do wyboru 5 pakietów o wartości od 3000 do ponad 70 000 zł netto, o nazwach FLEXI, MAŁY, ŚREDNI, DUŻY, GIGA, przy czym te z obowiązującym okresem zakupu do 30 września 2022 opatrzone są jeszcze dodatkowym znakiem „+”. Pakiety z takim znakiem premiowane są nagrodami o podwyższonej wartości

W puli nagród na uczestników promocji czekają karty upominkowe Orlen, karty podarunkowe EURO oraz karty przedpłacone VISA. Zakup pakietów z plusem jest premiowany nagrodami o wartości od 125 złotych do 4 000 zł brutto. Na uczestników nabywających pozostałe pakiety czekają nagrody o wartości od 100 złotych do 3 200 złotych brutto.

Warunkiem uczestnictwa w akcji „Wygrywasz na starcie – Jesień 2022” jest zakup dowolnego pakietu promocyjnego, a następnie zgłoszenie udziału w promocji poprzez rejestrację oraz wypełnienie elektronicznego formularza w panelu użytkownika na stronie www.wygrywasznastarcie.pl oraz dołączenie dowodu (dowodów) zakupu (faktur). Nieprzekraczalny termin zgłoszenia upływa 15 listopada, a w przypadku pakietów z plusem – 15 października. Po dokonaniu płatności za zakupiony pakiet i pozytywnej weryfikacji, zgłaszający otrzyma wybraną nagrodę za symboliczną złotówkę.

Lista dystrybutorów akumulatorów Centra i Exide jest dostępna u przedstawicieli handlowych Exide. Szczegółowe zasady promocji oraz regulamin akcji znajdują się na stronie www.wygrywasznastarcie.pl.

Zostaw Komentarz