ALZURA Tyre24 będzie zachęcać i poszukiwać

05 wrz 2022

Platforma B2B ALZURA Tyre24 przygotowuje się do udziału w targach Automechanika we Frankfurcie. Na swym stoisku chce zachęcić do współpracy oraz handlu online a także, poprzez prezentację nowych produktów i usług, pokazać jak łatwo jest kupować i sprzedawać.

Nowy, uproszczony i przejrzysty system cenowy oraz liczne narzędzia sprzedażowe wprowadzone przez platformę B2B ALZURA Tyre24 mają ułatwić jej klientom jeszcze bardziej indywidualny i dostosowany do ich potrzeb wybór optymalnego modelu konta. Platforma będzie o tym przekonywać podczas targów Automechanika, a jednocześnie, korzystając z ich międzynarodowego charakteru, będzie starała się pozyskać nowych dostawców. Służyć temu ma m.in. stoisko z napisem „Poszukiwani dostawcy” w wielu językach.

Obecnie poprzez platformę B2B ALZURA Tyre24 około 2000 dostawców oferuje w całej Europie artykuły z kategorii opony, felgi, części samochodowe (w tym części OE) oraz akcesoria. Mogą oni dzięki temu łatwo dotrzeć do odpowiednich grup docelowych poszerzając bez wysiłku grono swych klientów, zapewniając sobie jednocześnie atrakcyjne prowizje sprzedażowe.

Przedstawiciele platformy podkreślają, że bez względu na to jak nowoczesny i szybki jest internet, to nic nie zastąpi osobistego kontaktu. Dlatego na stoisku goście mogą liczyć nie tylko na fachową poradę, ale także na swobodną rozmowę w miłej atmosferze.

Zostaw Komentarz