ALZURA Tyre24 z analizą cen części zamiennych

01 cze 2022

Oferta części zamiennych dostępnych na plaformie ALZURA Tyre24 jest stale rozbudowywana, rozbudowywana jest także sama platforma.

ALZURA Tyre24 to zyskująca sobie coraz większą popularność platforma B2B dla zakładów wulkanizacyjnych i warsztatów samochodowych. Pozwala ona znaleźć artykuły pochodzące od ponad 2000 dostawców, przede wszystkim opony i felgi, ale też rozmaite części zamienne potrzebne w codziennej pracy.

Oferta części jest stale rozbudowywana, rozbudowywana jest też sama platforma. Oto wraz z „historią cen” i nową możliwością sortowania w wyszukiwarce produktów dodano dwie nowe funkcje dotyczące części zamiennych do pojazdów samochodowych, aby lepiej sprostać wymaganiom polskich warsztatów.

I tak, podobnie jak w przypadku opon, użytkownicy platformy mogą teraz korzystać z funkcji „Historia cen”, aby śledzić zmiany cen każdej części zamiennej. Jest to bardzo przydatne, zwłaszcza w obecnej dynamicznej sytuacji rynkowej, gdyż pozwala lepiej oszacować koszty zakupów.

Po wyszukaniu interesującej nas części zamiennej, w zakładce obok zdjęcia produktu znajdziemy szczegółowy przegląd jego cen, na którym można prześledzić zmiany w ciągu ostatnich trzech miesięcy. Można także najechać kursorem na wykres, aby zobaczyć dokładną cenę w danym dniu. Wyświetlane dane są aktualizowane codziennie, dzięki czemu zawsze widoczne są obowiązujące ceny.

Poza integracją historii cen, udoskonalona została także wyszukiwarka części zamiennych. Pozwala ona teraz wyświetlać artykuły posortowane według klucza „Najczęściej sprzedawane”. Dzięki temu można się łatwo zorientować w preferencjach innych kupujących i skupić na produktach, które są najbardziej poszukiwane.

Domyślnie produkty są sortowane według „Trafności”. Przy opcji tej najpierw wyświetlane są pozycje z wyszukanym unikatowym numerem części, a na końcu najczęściej kupowane zamienniki. Inne opcje sortowania części samochodowych w wyszukiwaniu produktów to „Według ceny”, „Marka”, „Ekspres” i „Nazwa artykułu”.

Podczas wyszukiwania części zamiennych do samochodów ALZURA Tyre24 skupia się na znalezieniu elementów o konkretnym numerze. Wyszukiwanie według numeru części (numer części/numer OE) umożliwia więc warsztatom sprawne i łatwe znalezienie artykułu na platformie.

Platforma oferuje również identyfikację pozycji za pomocą wyszukiwania producenta pojazdu lub numeru producenta (HSN/TSN), który jednoznacznie określa typ i wersję pojazdu. Liczne filtry pozwalają szybko zawęzić wyniki wyszukiwania, a tym samym znaleźć żądany produkt. Dzięki oddzielnemu polu wyszukiwania z wyszukiwaniem indeksowym sugestie kategorii są wyświetlane już po wpisaniu dwóch pierwszych liter artykułu. Gwarantuje to szybką i jednoznaczną identyfikację produktu.

Zostaw Komentarz