Ambasadorka Bridgestone na Igrzyskach

19 lip 2021

Już niedługo rozpocznie się najbardziej wyczekiwane sportowe wydarzenie roku, Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020. Weźmie w nich udział cała grupa sportowców wspieranych przez firmy motoryzacyjne, a wśród nich Joanna Jóźwik, ambasadorka kampanii olimpijskiej Bridgestone „PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko”, która będzie reprezentować Polskę w biegu na 800 m.

 

Podczas Igrzysk Tokio 2020 reprezentacja Polski ma szansę powtórzyć sukces z Rio 2016, gdzie zdobyła 11 medali. W walce o olimpijskie marzenia całą polską kadrę wspiera m.in. znana firma Bridgestone, która jest jednocześnie Globalnym Partnerem Olimpijskim oraz Globalnym Partnerem Paraolimpijskim.

Wśród sportowców, którzy rywalizować będą w Tokio, znalazła się Joanna Jóźwik, ambasadorka Bridgestone. Kibice będą mieli okazję zobaczyć ją na bieżni już 30 lipca. Wtedy to bowiem, podczas porannej sesji na Stadionie Olimpijskim, zaplanowana została pierwsza runda biegu kobiet na 800 m. Jedna z najlepszych polskich zawodniczek jest w znakomitej formie i ma duże szanse na zakwalifikowanie się do półfinału i finału, które odbędą się kolejno 31 lipca i 3 sierpnia.

W ten sposób Joanna Jóźwik będzie miała szansę na spełnienie swojego marzenia o medalu olimpijskim. Choć droga do Tokio nie była dla niej łatwa, zawodniczka wielokrotnie udowodniła, że ciężka praca i wytrwałość są kluczem do sukcesu. Dziś jako ambasadorka kampanii olimpijskiej Bridgestone „PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko”, ispiruje także Polaków, by nigdy nie rezygnowali z realizacji swoich największych marzeń.

– Przez ostatnie dwa lata intensywnie trenowałam, aby znaleźć się w miejscu, z którego będę mogła osiągnąć jak najlepszy wynik w Tokio. Mimo kontuzji i przerw robiłam wszystko, by być jak najlepiej przygotowana. Teraz zakwalifikowałam się do Igrzysk Olimpijskich i przyszedł czas na kolejne kroki – mówiła biegaczka.

Występ Joanny Jóźwik na Igrzyskach Olimpijskich stanowi świetny przykład, że wytrwałość i podążanie za marzeniami to najlepsza droga do sukcesu. Już za kilka dni wraz z firmą Bridgestone będziemy wspierać naszą zawodniczką i całą polską reprezentację olimpijską w realizacji ich marzeń.

Zostaw Komentarz