Aplikacja KYB pomaga mechanikom

13 lut 2018

Nowa mobilna aplikacja KYB Suspension Solutions, którą udostępniono pod koniec listopada ubiegłego roku została pobrana już przez ponad tysiąc użytkowników.

Aplikacja KYB Suspension Solutions ma dwojakie przeznaczenie. Po pierwsze pomyślana została jako pomoc mechanikom w uświadomieniu klientom konieczności wymiany zużytych, bądź uszkodzonych elementów zawieszenia, jako kluczowych dla bezpieczeństwa i komfortu jazdy. I tak korzystając z aplikacji mechanik przesyła właścicielowi auta wiadomość tekstową z informacjami o uszkodzeniach zidentyfikowanych w zawieszeniu pojazdu oraz elementach zakwalifikowanych do wymiany. Dodatkowo do informacji tych dołącza linki do filmów przedstawiających zagrożenie i ryzyko związane z eksploatacją zużytych amortyzatorów, sprężyn zawieszenia oraz elementów montażowych.

Po wtóre KYB Suspension Solutions pozwala przedstawić całą naprawę, którą warsztat przeprowadził w pojeździe klienta. Za pośrednictwem aplikacji można bowiem wysłać bezpłatną wiadomość tekstową do kierowcy wraz z załączonymi zdjęciami, wykonanymi zarówno przed, jak i po wykonaniu usługi.

Aplikacja udostępniona została do bezpłatnego pobrania w sklepie App Store i Google Play mechanikom z 28 krajów Europy.

– KYB Suspension Solutions pomaga zwrócić uwagę kierowcom, iż stan techniczny takich elementów zawieszenia jak: amortyzatory, sprężyny zawieszenia, zestawy montażowe i zestawy osłonowo-ochronne ma kluczowy wpływ na bezpieczeństwo i komfort jazdy – mówi Jordan Day z KYB Europe.

Zostaw Komentarz