Arnott ze zmienionym logo

06 wrz 2022

Na zbliżających się targach Automechanika we Franfurcie firma Arnott pokaże nie tylko nowości ze swej oferty, ale także zaprezentuje swój nowy logotyp.

Marka Arnott powstała ponad 30 lat temu i od tego czasu konsekwentnie umacnia swoje miejsce na rynku wytwarzając wysokiej jakości części zamienne do zawieszeń pneumatycznych. W ciągu ostatnich trzech lat firma rozszerzyła asortyment o produkty do zastosowań terenowych i sportowych budując tym samym swą pozycję dostawcy tego rodzaju elementów.

Nowe logo Arnott ma odzwierciedlać te zmiany, a to dzięki nowoczesnej czcionce oraz zmianie podpisu na „Suspension Products” co sygnalizuje spojrzenie w przyszłość i modyfikację profilu firmy ze specjalizującej się wyłącznie w zawieszeniach pneumatycznych na zajmującą się także zawieszeniami innego typu. Charakterystyczny kolor czcionki pozostaje natomiast bez zmian stanowiąc ukłon w stronę korzeni firmy.

– Mimo iż nazwa firmy pozostaje bez zmian, nasze nowe logo lepiej odzwierciedla to czym jest Arnott i co zapewniamy naszym klientom – podkreśla Palle Willumsen, Vice President Sales & Marketing EMEA/Asia Arnott Suspension Products. – Innowacyjność, nowoczesność i profesjonalizm to cechy które opisują nie tylko nasze nowe logo, ale także podejście firmy do rozwiązań, które oferujemy.

 

Zostaw Komentarz