AS-PL na belgijskich targach Autotechnica

04 kwi 2022

Zakończyły się czterodniowe targi Autotechnica w Brukseli, na których jednym z wystawców była gdańska firma AS-PL specjalizująca się w rozrusznikach i alternatorach. Jak informują przedstawiciele przedsiębiorstwa, wizyta w stolicy Belgii okazała się pracowita i owocna.

Targi Autotechnica w Brukseli zainaugurowały cykl wydarzeń branżowych, które odbędą się w tym roku. Reprezentanci AS-PL przeprowadzili na nich dziesiątki ciekawych spotkań i rozmów.

Targi Autotechnica były doskonałą okazją do tego, aby porozmawiać o nowych kierunkach rozwoju firmy – mówi Monika Gilis-Siek, regionalna dyrektor handlowa (Europa Zachodnia i Ameryka) w AS-PL. – Najwięcej pytań od klientów oraz osób zainteresowanych działalnością naszej firmy dotyczyło oddziału AS-PL España, otwartego w połowie marca, a także nowości produktowych, o których systematycznie informujemy na naszej stronie. Targi, także motoryzacyjne, w końcu wracają do normalności, a Autotechnica była przedsmakiem tego, co czeka nas w tym roku, a będzie działo się sporo – zapewnia Monika Gilis-Siek.

Motortec Madrid to kolejne wydarzenie, na którym będzie można spotkać pracowników AS-PL. Targi odbędą się w dniach 20-23 kwietnia 2022 roku.

 

Zostaw Komentarz