AS-PL podsumowuje Motortec Madrid

04 maj 2022

Firma AS-PL brała udział w tragach Motortec 2022 w Madrycie, które odbyły się w dniach 20-23 kwietnia. Była to doskonała okazja, aby spotkać się z partnerami biznesowymi oraz zaprezentować nowy oddział AS-PL w Hiszpanii.

– Na targach Motortec, jednym z ważniejszych wydarzeń branżowych w Europie Południowej, wystawialiśmy się po raz trzeci, jednak ta edycja była dla nas wyjątkowa. W marcu otworzyliśmy nowy oddział AS-PL Espana, więc udział w targach był znakomitą okazja, aby nawiązać kontakty, zaprezentować nowe rozwiązania, których gama znacznie powiększyła się dzięki nowej inwestycji oraz spotkać się z naszymi obecnymi partnerami biznesowymi – powiedział Paweł Kotala, dyrektor handlowy w AS-PL Sp. z o.o.

Imprezę, która odbyła się w centrum kongresowym IFEMA Madrid, polska spółka może uznać za tym bardziej udaną, że jej alternator A3259PR został doceniony przez jury w kategorii „Części elektryczne i elektroniczne” i otrzymał wyróżnienie za najbardziej innowacyjny produkt. Alternator ten, m.in. za sprawą swej znacznie podwyższonej niezawodności, należy do grupy produktów Premium, do tego przy jego produkcji, dzięki regeneracji, oszczędzana jest woda, prąd, i surowce takie jak żelazo, miedź, magnez czy aluminium. A3259PR można zastosować m.in. w autach marki Ford (B-Max, C-Max, Fiesta, Focus) oraz  Volvo (C30, S40, V50).

– Najwięcej pytań, jakie otrzymaliśmy, dotyczyły otwarcia nowego oddziału AS-PL w Walencji, ale także alternatora A3259PR, który podczas gali Innovation Gallery Awards otrzymał wyróżnienie za najbardziej innowacyjny produkt targów Motortec 2022. Cieszy nas, że jesteśmy zauważani, a marka AS budzi coraz większe zainteresowanie – stwierdziła Monika Gilis-Siek, regionalny dyrektor handlowy (Europa Zachodnia i Ameryka) w AS-PL.

 

 

 

Zostaw Komentarz