AS-PL w Liverpoolu

11 kwi 2023

W rok po otwarciu nowego magazynu w hiszpańskiej Walencji, firma AS-PL uruchomiła kolejny – w Liverpoolu.

Brytyjski oddział firmy AS-PL od 2017 roku miał swą siedzibę w Londynie. Teraz przeniósł się do całkowicie nowego obiektu o powierzchni 1000 m2 w Liverpoolu. Na miejscu przygotowano nowoczesną przestrzeń biurową oraz magazyn na 1500 miejsc paletowych ze strefą pakowania i przyjęcia towaru. Tym samym Liverpool, obok Turynu i Walencji stał się siedzibą zagranicznego oddziału AS-PL.

– Jestem naprawdę dumny z tego jak rozwinęła się nasza firma w ciągu ostatnich lat. Cieszę się również, że po nowych magazynach we Włoszech i Hiszpani, przyszedł czas na Wielką Brytanię. Jest to dla nas niesamowita możliwość, aby jeszcze bardziej umocnić się na rynku brytyjskim jako profesjonalny dystrybutor wysokiej jakości alternatorów i rozruszników – powiedziała Kevin Sharp, Regionalny Dyrektor Handlowy w AS-PL UK Ltd.

Po sukcesie jakim okazało się otwarcie magazynu we Włoszech i w Hiszpanii, przyszedł czas na kolejny krok. Decyzja o powiększeniu naszego magazynu w Wielkiej Brytanii była podyktowana dużym zapotrzebowaniem na produkty marki AS w tym regionie. Od teraz nasi klienci będą mieli dostęp do jeszcze szerszej gamy produktów, a dostawy nastąpią w o wiele szybszym czasie – stwierdził Kamil Olejniczak, Regionalny Dyrektor Handlowy w AS-PL Sp. z o.o.

 

Zostaw Komentarz