AS-PL wraca do Frankurtu

19 sie 2022

Po czterech latach przerwy spowodowanej m.in. pandemią koronawirusa, firma AS-PL wraca do Niemiec na najpopularniejsze w Europie targi motoryzacyjne – Automechanika Frankfurt.

Ostania raz firma AS-PL gościła we Frankfurcie w 2018 roku. To właśnie wtedy, po raz pierwszy, zbudowała nowoczesne piętrowe stoisko, pokazała ruchomy przekrój alternatora, a film „Alternator Love Story” miał swoją międzynarodową premierę.

W tym roku powierzchnia stoiska A20 znajdującego się w hali 3.0 została powiększona do 70 m2, co pozwala na przygotowanie dużej przestrzeni na rozmowy biznesowe, a także na zaprezentowanie bogatej oferty i wielu nowości. Odwiedzający będą mogli zobaczyć m.in. robiący wrażenie hologram alternatora i rozrusznika oraz film „Alternator Crime Story”, który jest bezpośrednią kontynuacją obrazu zaprezentowanego w 2018 roku. Dodatkowo pokazany zostanie  alternator A3384PR, który został wyróżniony w kategorii Parts & Technology Solutions przez jury konkursu Automechanika Innovation Award promującego innowacyjne produkty.

Zostaw Komentarz