AS-PL – wyróżnienie i nowy alternator

14 sty 2022

Jubileuszowy, 30. rok działalności spółki AS-PL, rozpoczął się wyróżnienia przyznanego jej w konkursie Polska Firma – Międzynarodowy Czempion oraz wprowadzenia do oferty kolejnego alternatora.

Ogłoszono laureatów 10. edycji konkursu Polska Firma – Międzynarodowy Czempion 2021, zorganizowanego przez PwC i Puls Biznesu. Spośród setek zgłoszeń, kapituła przyznała 8 nagród głównych i 11 wyróżnień, w takich kategoriach jak Eksporter, Inwestor, Debiutant na rynkach zagranicznych, Globtroter, Lider cyfrowego eksportu, Promotor ekologii na rynkach zagranicznych i Wizjoner ekspansji zagranicznej. Spółka AS-PL została wyróżniona w kategorii Eksporter (duże przedsiębiorstwa).

Aby zakwalifikować się do konkursu i otrzymać wyróżnienie należało wykazać, że w ostatnich latach firma prowadziła szeroko zakrojoną działalność eksportową i odnosiła sukcesy na zagranicznych rynkach.

Wiadomość ta zbiegła się z przekazaną przez AS-PL informacją o poszerzeniu oferty o alternator A0480S. Produkt, który wzbogacił linię urządzeń Standard, przeznaczony jest wybranych modeli Audi A2, Seata Cordoby i Ibizy, Skody Fabii, Praktik i Roomster oraz Volkswagena Polo i Lupo.

AS-PL ma w swojej ofercie ponad 22 000 pozycji asortymentowych odpowiadającym blisko 550 000 numerom referencyjnym. Części i podzespoły znajdują zastosowanie w samochodach osobowych i ciężarowych, maszynach rolniczych, jednostkach pływających, motocyklach. Szeroki wybór alternatorów i rozruszników z AS-PL podzielony został na trzy linie produktowe: Economy, Standard oraz Premium. Wszystkie wyroby podlegają surowym procedurom testowym przeprowadzanym na specjalistycznych maszynach, a wyniki testów dołączane do oferowanych produktów.

Zostaw Komentarz