Auto-Elements z nową stroną

17 sty 2022

Auto-Elements, mająca swoją siedzibę w Siemianowicach Ślaskich firma oferująca części zamienne do napraw powypadkowych aut wielu marek, informuje o uruchomieniu swej nowej strony internetowej.

Po długich testach została udostępniona nowa strona internetowa firmy Auto-Elements, jednego z czołowych polskich dystrybutorów części powypadkowych. Decyzja o jej stworzeniu zapadła, gdy poprzednia wersja strony zaczęła wyczerpywać swoje możliwości technologiczne.

Na nowej stronie, poza informacjami o samej firmie, jej ofercie, specyfice działania, udostępnianym oprogramowaniu wspomagającym warsztaty w szybkim i kompleksowym wyborze części do aut wielu marek, dużo miejsca poświęcono także zagadnieniom ogólnym takim jak GVO, klasyfikacja części zamiennych, likwidacja szkód ubezpieczeniowych, sytuacja na rynku napraw, itp. Tym samym można z niej korzystać również w celach informacyjnych.

Założona w 1992 roku rodzinna firma Auto-Elements od początku specjalizuje się w dostawach do serwisów blacharsko-lakierniczych fabrycznie nowych części zamiennych do napraw powypadkowych aut wielu marek. Pomysł na biznes był wzorowany na rozwiązaniach z rynku holenderskiego, gdzie warsztaty blacharsko-lakiernicze od lat zaopatrują się w komplet części oryginalnych i zamiennikowych u któregoś z wielomarkowych dostawców. Dzięki temu kompletując części do napraw nie muszą równolegle kontaktować się z hurtowniami aftermarketowymi i z serwisami autoryzowanymi wielu marek oraz dokonywać wyboru z wielu ofert przekazywanych w różnych formatach, po czym czekać na ostatecznie zamówione części, które są dostarczane z różnych źródeł i w różnych terminach. W modelu zaopatrzenia realizowanym przez Auto-Elements warsztat wysyła tylko jedno zapytanie lub elektroniczny kosztorys, a w odpowiedzi otrzymuje kompletną ofertę obejmującą części trzech kategorii jakości (O-Q-P). Po dokonaniu wyboru, wszystkie części do naprawy auta, w hurtowych cenach, przyjeżdżają do warsztatu w jednym transporcie, z jedną fakturą.

Zostaw Komentarz