Auto Partner znów wyróżniony Diamentem Forbesa

15 lut 2021

Grupa Auto Partner, jeden z największych na rynku polskim dystrybutorów części samochodowych, po raz trzeci została wyróżniona Diamentem Forbesa w kategorii dużych firm (o przychodach ze sprzedaży powyżej 250 mln zł).

W konkursie Diamenty Forbes 2021 spółka Auto Partner zajęła 16. miejsce w rankingu przygotowanym dla województwa śląskiego. Pod uwagę brano m.in. wyniki sprzedaży i zysk netto za rok 2019 wynoszące odpowiednio 1,5 mld zł i 63,0 mln zł.

Lista przedsiębiorstw branych pod uwagę w tegorocznym konkursie miesięcznika Forbes była rekordowo długa – liczy blisko 15 tysięcy firm, którym firma badawcza Bisnode Polska przyznała pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy, i które jednocześnie mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają z płatnościami.

Diamenty Forbesa to zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce, opracowywane na podstawie sprawozdań finansowych złożonych do KRS. Ranking jest efektem współpracy magazynu „Forbes” z analitykami z firmy Bisnode Polska.

 

 

Zostaw Komentarz