AXONE NEMO MINI – tablet o potężnych możliwościach diagnostycznych

20 sty 2022

Sukces sprzedażowy wprowadzonego w 2017 roku tabletu AXONE 5 oraz AXONE NEMO, zainspirował konstruktorów TEXA do stworzenia kolejnego tabletu, łączącego w sobie najlepsze cechy obu urządzeń.

 

AXONE NEMO MINI to najnowszy tablet diagnostyczny wprowadzony do oferty TEXA. Parametry tego urządzenia o 11,6-calowym, dotykowym ekranie, czynią je jednym z najbardziej zaawansowanych testerów diagnostycznych dostępnych na rynku. Konstruktorzy TEXA, mając na uwadze szybki rozwój elektroniki w nowoczesnych pojazdach, za cel postawili sobie bowiem stworzenie komputera mogącego sprostać wciąż rosnącym wymaganiom co do tego typu urządzeń.

Tablet zwraca uwagę swoim wyposażeniem technologicznym, które gwarantuje najwyższą wydajność, niezbędną do wymagającej pracy w warsztacie. Jego system operacyjny, Windows 10 Enterprise, jest obsługiwany przez procesor Intel Celeron N4120. W urządzeniu zastosowano również 8 GB pamięci RAM oraz dysk SSD 256 GB, które wspomagają wydajność obliczeniową systemu. Łączność gwarantują moduł Wi-Fi i moduł Bluetooth.

AXONE NEMO MINI może współpracować z trzeba środowiskami diagnostycznymi TEXA IDC5 (CAR/BIKE/MARINE). Dodatkowo można go udoskonalić dzięki szerokiej gamie dedykowanych usług, takich jak TEXPACK, TEX@INFO, TEXA SECURITY ACCESS, TEXA APP.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zostaw Komentarz