Bartosz Ostałowski w akcji „Gra się do końca”

24 lis 2019

 

„Gra się do końca” to tytuł utworu zespołu De Mono i jednocześnie kampania edukacyjno-społeczna, której głównymi bohaterami są młodzi piłkarze Amp Futbol, ale także wielu sportowców, m.in. Bartosz Ostałowski, ambasador Inter Cars – jedyny na świecie profesjonalny kierowca sportowy, prowadzący samochód stopą.

 

Utwór „Gra się do końca” zespołu De Mono pochodzi z najnowszej płyty „Reset”, której premiera odbyła się 15 listopada 2019 r. Tekst piosenki autorstwa Wojciecha Byrskiego, był punktem wyjścia do pomysłu na klip, w którym w rolę głównego bohatera wciela się Mateusz Łukasik, piłkarz, który w wieku 18 lat stracił nogę w wyniku wypadku samochodowego

Akcja klipu opowiada historię mężczyzny grającego w piłkę nożną, który ulega ciężkiemu wypadkowi i traci nogę. Jest załamany. Pewnego dnia widzi jednak trening niepełnosprawnych dzieci z Amp Futbol. To moment zwrotny w jego podejściu do sytuacji, w jakiej się znalazł. Przewartościowuje swoje życie, znajduje nowy cel i zaczyna go realizować, w wyniku czego wraca na boisko piłkarskie.

Klip stał się impulsem do uruchomienia kampanii edukacyjno-społecznej zatytułowanej tak jak utwór, tzn. „Gra się do końca”. Jej bohaterami są osoby, które udowadniają na co dzień, że przeciwności losu nie stanowią przeszkody w realizacji marzeń. Akcja ma na celu zachęcenie do pokonywania własnych barier i ograniczeń, także do zawalczenia o siebie i „grę do końca”.

Wśród wspierających kampanię znaleźli się przedstawiciele świata sportu, którzy również musieli poradzić sobie z trudną sytuacją życiową, m. in. Bartosz Ostałowski, Karol Bielecki czy Radosław Majdan. Ich wypowiedzi na temat tego, co dla nich oznacza „Gra się do końca” znaleźć można na oficjalnej stronie kampanii w zakładkach: „Wspierają nas Mistrzowie!” i „Nasi bohaterowie”.

Gra się do końca” to świetna inicjatywa, która ma motywować nas wszystkich, abyśmy nie porzucali swoich marzeń niezależnie od okoliczności. Myślę, że jestem tego dobrym przykładem, ponieważ sam byłem w trudnej sytuacji – straciłem ręce, które dla kierowcy, a nim właśnie chciałem być, wydawały się niezbędne. Mój cały świat wywrócił się do góry nogami. Jednak ciężka praca i determinacja sprawiły, że wróciłem za kierownicę i dziś startuję z sukcesami w regularnych zawodach z pełnosprawnymi kierowcami – Bartosz Ostałowski, ambasador marki Inter Cars.

Więcej szczegółów na temat kampanii  można znaleźć na stronie www.grasiedokonca.pl

 

Zostaw Komentarz