Bezobsługowe akumulatory STARLINE w ofercie ELIT Polska

24 kwi 2021

W samochodach znaleźć możemy różne rodzaje akumulatorów, ale w osobowych najczęściej spotykane są tzw. wapniowe, które nie wymagają uzupełniania elektrolitu, co czyni je bezobsługowymi. I właśnie tego typu baterie marki STARLINE pojawiły się w ofercie ELIT Polska.

 

Do największych zalet akumulatorów wapniowych, czyli takich których płyty, a w zasadzie kratki stanowiące „rusztowanie” dla masy czynnej, wytwarzane są z ołowiu z domieszką wapnia, zaliczyć można minimalne zużycie wody (na skutek elektrolizy) oraz niewielką podatność na rozładowanie w wyniku dużych wahań temperatury. Stanowi to ich największą przewagę nad tradycyjnymi, antymomonowymi bateriami kwasowymi. Sprawia również, że właściwie eksploatowane akumulatory Ca/Ca okazują się dużo trwalsze. Pod warunkiem jednak, że nie dochodzi do ich głębokiego rozładowywania i nie są ładowane prądem o zbyt wysokim napięciu

Oferta akumulatorów bezobsługowych Starline obejmuje baterie, o pojemnościach od 35 do 225 Ah, przeznaczone do samochodów osobowych, dostawczych i użytkowych. Ze względu na zastosowanie technologii wapniowej (Ca/Ca), akumulatory te charakteryzują minimalnym samorozładowaniem i całkowitą bezoobsługowością, z kolei sposób ich produkcji zapewnia im wysoką wydajność i niezawodność. Wedle dystrybutora największymi zaletami akumulatorów marki Starline są:

  • długa żywotność,
  • stale utrzymująca się wysoka wydajność przy rozruchu,
  • bezobsługowość, tzn. brak konieczności uzupełniania elektrolitu,
  • 3-letnia gwarancja.

– Nowoczesne akumulatory wapniowe marki STARLINE to sprawdzona propozycja w ofercie ELIT Polska. Znajdują zastosowanie zarówno w pojazdach marek europejskich, jak też azjatyckich, dzięki czemu charakteryzują się szerokim pokryciem parku samochodowego. Wszystkie baterie dostępne są u dystrybutorów ELIT Polska oraz w sprzedaży online dla klienta detalicznego, gdzie znaleźć można również więcej informacji na temat ich parametrów – mówi Anna Cebeńko, marketing manager w ELIT Polska.

Zostaw Komentarz