BILSTEIN z nagrodami

27 lis 2023

BILSTEIN po raz kolejny pochwalił się laurami przyznawanymi przez czytelników niemieckich magazynów branżowych. Zaawansowane technologicznie produkty firmy z Ennepetal znajdują zastosowanie nie tylko w samochodach ze sportowym zacięciem i sprawdzają się również w samochodach klasycznych oraz zabytkowych.

 

Już na początku roku czytelnicy „Motor Klassik” docenili produkty BILSTEIN w plebiscycie na najlepszą markę w kategorii „Zawieszenie”. W głosowaniu mogli wybierać nie tylko ofertę przeznaczoną do wybranych modeli historycznych w różnych grupach wiekowych, ale także wśród aktualnie produkowanych samochodów, które mają wszystkie konieczne cechy predestynujące je do stania się klasykami w przyszłości. W głosowaniu wzięło udział łącznie 18 063 osób, a zdecydowana większość – 73,4 proc. oddała swój głos na firmę BILSTEIN.

Także w tym roku, już po raz 17. czytelnicy branżowego magazynu „Auto Motor und Sport” nie tylko głosowali na swoje „Najlepsze Samochody 2023”, ale też wybierali „Najlepsze Marki” w 25 kategoriach. Zwycięzcą w kategorii „Zawieszenie sportowe” została firma BILSTEIN – przypadło na nią 73,2 proc. oddanych głosów.

Czytelników magazynu branżowego „Motorsport aktuell” łączy wielka pasja do sportów motorowych. Oprócz „Wyścigów Roku” w głosowaniu oceniane są także pojazdy i akcesoria. Firma BILSTEIN rywalizowała w kategoriach „zawieszenie sportowe” i „zawieszenie gwintowane”. W każdej z nich zajęła pierwsze miejsce: 64 proc. czytelników uznało BILSTEIN za zwycięzcę w pierwszej kategorii, natomiast w drugiej tego zdania było 55,3 proc.

W dużej ankiecie czasopism specjalistycznych „Auto Zeitung” i „Auto Zeitung Classic Cars” firma BILSTEIN odniosła podwójny sukces. Liczne grono czytelników wybrało najlepsze marki z różnych dziedzin, przyznając BILSTEIN trofeum „Złotej Najlepszej Marki” w kategorii „Zawieszenie sportowe”.

Jedną z tegorocznych nowości dla BILSTEIN była nagroda sport auto AWARD, podczas której czytelnicy wybierają swoich faworytów. W tym roku do wyboru było 190 pojazdów, podzielonych na 13 klas seryjnych i tuningowanych. Czytelnicy mogli także głosować na swoich ulubieńców w kategorii „Najlepsza marka”. W dwóch kategoriach „amortyzatory” i „zawieszenie sportowe” zdecydowana większość czytelników wybrała produkty firmy z Ennepetal: 67,5 proc. wybrało BILSTEIN jako zwycięzcę w kategorii amortyzatorów, a 62,3 proc. w kategorii zawieszeń sportowych. W głosowaniu wzięło udział 9344 czytelników tego specjalistycznego magazynu.

 

Zostaw Komentarz