Blue.maxx gwiazdą stoiska

06 wrz 2022

Stoisko firmy Hengst Filtration na targach Automechanika opatrzone zostanie hasłem przewodnim „The SMART Alternative”. Gwiazdą będzie modułowy system filtracji paliwa Blue.maxx.

 

Jedną z głównych atrakcji na stoisku firmy Hengst Filtration na targach Automechanika będzie modułowy system filtracji paliwa Blue.maxx przeznaczony do nowoczesnych silników wysokoprężnych wymagających wysokiej czystości oleju napędowego. Wkład filtracyjny tego systemu w pełni nadaje się do recyklingu, a zabezpieczenie instalacyjne zapobiega nieprawidłowej obsłudze. Jednocześnie wydajna tłokowa pompa ręczna gwarantuje maksymalną niezawodność funkcjonalną.

Obsługa systemu jest szybka i łatwa, nie trzeba do tego specjalnych narzędzi. Blue.maxx można też łatwo modernizować, dzięki różnym opcjom połączeń. Nie jest przy tym wymagana aprobata KBA (niemieckiego Urzędu ds. Ruchu Drogowego).

W ofercie Hengst Filtration dostępny jest moduł Blue.maxx 450 przeznaczony do zabudowy w pojazdach ciężarowych i autobusach oraz Blue.maxx 300 dostosowany do montowania w mniejszych przestrzeniach, przy zachowaniu wymaganych parametrów przepływu i filtracji paliwa.

Hengst Filtration zaopatruje globalny niezależny rynek części zamiennych w gamę ponad 3200 produktów o jakości OEM. Poza modułowym systemem filtracji Blue.maxx, na stoisku Hengst odwiedzający zobaczą więc nowoczesne rozwiązania dotyczące filtracji oleju, powietrza, paliwa, automatycznych skrzyń biegów, czy filtracji kabinowej.

Cieszę się, że niebawem będę mógł osobiście ponownie powitać naszych klientów na jednych z najważniejszych targów na niezależnym rynku części zamiennych – komentuje Oliver Nabrotzky, wiceprezes grupy ds. sprzedaży na niezależnym rynku części zamiennych.

Hengst zatrudnia 3 500 pracowników w 21 lokalizacjach na całym świecie. Dostarcza systemy filtracji przeznaczone dla motoryzacji i innych gałęzi przemysłu, a także ośrodków medycznych i naukowych.

Zostaw Komentarz