Bluetech – nowe urządzenie diagniostyczne Delphi

01 paź 2021

Delphi Technologies Aftermarket, marka firmy BorgWarner rozszerza ofertę urządzeń diagnostycznych o innowacyjne, łatwe w użyciu narzędzie Bluetech zapewniające szeroką paletę możliwości diagnostycznych, w tym dostęp do danych rzeczywistych. Jak zapewniają przedstawiciele firmy, poprzednie narzędzie wykorzystujące interfejs komunikacji z pojazdem nadal będzie w pełni wspierane, dzięki temu warsztaty będą miały możliwość wyboru urządzenia odpowiadającego ich potrzebom.

Przedstawiciele Delphi Technologies Aftermarket podkreślają, że urządzenie diagnostyczne BlueTech zostało zaprojektowane od podstaw, tak by sprostać potrzebom zmieniającego się rynku. Diagnoskop ma atrakcyjny i oryginalny wygląd. Panel z ikonami LED i pasujące do niego, kodowane kolorami oświetlenie zewnętrzne sprawiają, że działanie urządzenia jest widoczne dla mechanika niemal pod każdym kątem. Wyraźne zabezpieczenia przed podrobieniem gwarantują, że warsztat ma do czynienia z autentycznym urządzeniem firmy Delphi Technologies. W porównaniu do urządzenia poprzedniej generacji, Bluetech ma pięciokrotnie mocniejszy procesor. Natychmiast po włączeniu mechanik może zacząć korzystać z intuicyjnego oprogramowania o odświeżonym wyglądzie i sposobie działania.

Gotowy do diagnostyki aktualnych i przyszłych rozwiązań tester umożliwia integrację np. z CAN FD, co pozwala na prowadzenie usprawnionej, nowoczesnej diagnostyki przez trzy kanały CAN, a także z DoIP na potrzeby najnowocześniejszych w branży funkcji diagnostycznych pojazdów, takich jak telematyka i ADAS.

Integrując różne funkcje diagnostyczne w nowych obszarach, odpowiadamy na potrzeby warsztatów, które chcą wykorzystywać nowe możliwości diagnostyczne w coraz  większej liczbie modeli samochodów wyposażanych standardowo w zaawansowaną technologię – mówi Jean-Francois Bouveyron, wiceprezes ds. części zamiennych w regionie EMEA. Warsztaty coraz lepiej radzą sobie z diagnostyką i szukają rozwiniętych narzędzi diagnostycznych podnoszących produktywność. Jednym z nich jest tester diagnostyczny BlueTech  Delphi Technologies.

Urządzenie BlueTech wyposażone jest w moduł Wi-Fi oraz możliwość szyfrowania komunikacji, dzięki czemu można się z nim łatwo i bezpiecznie połączyć. Bramka bezpieczeństwa umożliwia warsztatowi sprawną obsługę zabezpieczonych pojazdów, a funkcja DTC-Assist łączy diagnostów z ukierunkowaną pomocą diagnostyczną. Diagnostyka pass-thru stanowi z kolei pomost między diagnostyką dla wszystkich marek i diagnostyką OEM.

Bluetech wesprze warsztaty w obsłudze pojazdów hybrydowych i elektrycznych oraz lekkich i ciężkich pojazdów dostawczych.

Właściciele warsztatów chcą mieć pewność, że inwestycja w urządzenia diagnostyczne przyniesie korzyści i pomoże w rozwoju ich firm. Chcą też rozszerzać ofertę świadczonych usług, by w przyszłości obsługiwać nowe pojazdy. To właśnie zapewnia Bluetech – mówi Jean-Francois Bouveyron.

 

 

Zostaw Komentarz