BSL informuje

08 lut 2022

Firma BSL, zajmująca się od 1994 roku importem i dystrybucją części zamiennych do samochodów ciężarowych, naczep, autobusów oraz maszyn rolniczych, leśnych, drogowych i budowlanych, poinformowała o przedłużeniu gwarancji na elementy dostarczane przez Swedish Lorry Parts i wprowadzeniu do oferty włoskich części marki Antonio Masiero.

Firma Swedish Lorry Parts dostarczająca części do samochodów użytkowych uczciła swoje 30-lecie wprowadzeniem trzyletniej gwarancji na swoje produkty. „Jesteśmy tak pewni jakości naszych części, że postanowiliśmy przedłużyć gwarancję z dwóch do trzech lat na każdą oferowaną przez nas część. Ciągłe badania i rozwój niestandardowych produktów zapewniają naszym klientom spełnienie ich oczekiwań”– głosi komunikat firmy. Dodajmy, że SLP oferuje elementy jakości porównywalnej do produktów OEM przeznaczone do maszyn Volvo oraz samochodów ciężarowych Volvo/Scania.

Druga wiadomość z BSL dotyczy wprowadzenia do oferty włoskich części marki Antonio Masiero przeznaczonych do skrzyń biegów samochodów osobowych i dostawczych. Firma Antonio Masiero została założona w 1954 roku w Bolonii, mieście znanym z rozwiniętego przemysłu maszynowego. Wszystkie produkty są w pełni zamienne z oryginalnym częściami produkowanymi przez głównych producentów pojazdów. W gamie dostępnych elementów znajdziemy m.in.: wałki sprzęgłowe główne i zdawcze, koła zębate, synchronizatory, łożyska.

Zostaw Komentarz