Chemia warsztatowa od Revline

15 sie 2017

W palecie wyrobów należącej do Rafinerii w Jaśle marki Revline,  pojawiła się właśnie nowa linia produktów, a mianowicie chemia warsztatowa. Stworzono ją  z myślą o pielęgnacji samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych.

– Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nowej linii produktów, ponieważ zapotrzebowanie na chemię warsztatową jest duże. Mamy nadzieję, że produkty serii Revline AutoProtect spełnią oczekiwania wszystkich klientów. W przyszłości planujemy poszerzyć asortyment  – mówi Paweł Milejski, prezes zarządu Rafinerii w Jaśle.

Produkty serii Revline AutoProtect powstawały z myślą o branży motoryzacyjnej, ale wiele z nich z powodzeniem może być też wykorzystanych poza nią, np. do  utrzymania czystości powierzchni przemysłowych, mycia posadzek i narzędzi. W ofercie znajdują się  w tej chwili:

DiMax – środek do usuwania ciężkich zabrudzeń drogowych, smarowych, olejowych. Przeznaczony do mycia silnie zanieczyszczonych posadzek w warsztatach samochodowych i halach przemysłowych.

EngineMax – przeznaczony do mycia silników samochodowych i części maszyn lub urządzeń, a także narzędzi warsztatowych. Usuwa plamy ze smarów i olejów z posadzek w warsztatach samochodowych i halach przemysłowych.

FoamMax – usuwa zabrudzenia drogowe z samochodów ciężarowych, osobowych i innych pojazdów.

InsectMax – usuwa owady z karoserii samochodów, szyb, reflektorów, zderzaków oraz spojlerów.

MaxClean – używany do mycia tłustych zabrudzeń oraz zabrudzeń ropopochodnych.

Więcej informacji na temat produktów składających się na serię Revline AutoProtect dostępnych jest na stronie http://revline.pl/.

 

 

 

Zostaw Komentarz