Codziennie nagroda
w świątecznym konkursie KYB

01 gru 2020

W świątecznym, czy raczej przedświątecznym, konkursie zorganizowanym przez firmę KYB, który będzie trwać od 12 do 23 grudnia, wśród uczestników codziennie rozlosowana zostanie nagroda.

Już niedługo, bo w piatek, 12 grudnia wystartuje zorganizowany przez KYB Europe konkurs, w którym na jego uczestników czeka 12 nagród. Jakie to będą nagrody chwilowo nie wiadomo, wiadomo natomiast, że by się o nie ubiegać nie trzeba dokonywać jakichkolwiek zakupów. Wystarczy mieć 18 lat, wejść na stronę www.kyb-europe.com/christmas i tam podać swoje dane, a następnie wybrać jedną z odpowiedzi na pytanie dnia. Codziennie konkurs będzie startował niejako od nowa, w sumie zatem jest szansa na 12 prezentów. O tym kto je otrzyma zadecyduje komputer, który wylosuje szczęśliwców.

Więcej informacji i regulamin konkursu znajduje się na wspomnianej już na stronie www.kyb-europe.com/christmas, natomiast śledząc KYB w mediach społecznościowych (Twitter, Facebook, Linkedin, Instagram) dowiedzieć się będzie można jakie nagrody są do wygrania.

Zostaw Komentarz