Ćwierć miliona zacisków Budweg

03 lis 2022

Budweg stale poszerza ofertę zacisków hamulcowych i przeznaczonych do nich części zamiennych, a także zapewnia ekspresowe dostawy.

 

Duńska firma Budweg szczyci się szerokim asortymentem regenerowanych i nowych zacisków hamulcowych o najwyższej jakości. Jej katalog obejmuje 4200 produktów z asortymentu zacisków oraz części zamiennych i jest na bieżąco uzupełniany o elementy do najnowsze modeli różnych marek pojazdów. W tym celu specjalny zespół bada rynek nowych zacisków OE, włączając je następnie do katalogu aftermarketowego.

W Polsce produkty Budweg można zamówić korzystając z narzędzia Inter Cars e-Catalog.

Precyzyjna analiza

Pierwszym krokiem do wprowadzenia nowego zacisku hamulcowego do portfolio produktów Budweg jest wnikliwa analiza oraz utworzenie dokumentacji technicznej dla każdego elementu. Podczas tego procesu każdy zacisk hamulcowy OE rozbierany jest na najmniejsze elementy. Każda część jest dokładnie sprawdzana, mierzona, a następnie dokumentowana. Wszystko to ma na celu odtworzenie funkcjonalności oryginalnych zacisków hamulcowych.

Zanim zostanie uruchomiona produkcja i nowy zacisk hamulcowy będzie wprowadzony do oferty, musi zostać przeprowadzony proces kwalifikacji weryfikujący na początku wszystkie elementy, a potem także gotowy produkt. Warunkiem dopuszczenia zacisku do sprzedaży jest pozytywne zaliczenie tego procesu. Każdy produkt z katalogu Budweg przeszedł tę wieloetapową weryfikację techniczną, dzięki czemu do klienta trafiają wyroby o wysokiej jakości.

Wszystkie oferowane przez Budweg pojedyncze części zamienne są stosowane również w kompletnych podzespołach, a tym samym firma Budweg gwarantuje także najwyższą jakość kompletnych zacisków hamulcowych.

Kiedy tylko nowy zacisk hamulcowy przejdzie pozytywnie proces kwalifikacji, zostaje udostępniony w aktualizowanym codziennie katalogu online Budweg oraz w katalogu TecDoc, dzięki czemu jest dostępny na całym świecie.

Szybkie dostawy

W centralnym magazynie w duńskim Odense firma Budweg składuje ponad 230 000 zacisków hamulcowych, szeroki asortyment części zamiennych oraz ponad 1 600 zestawów naprawczych do różnych zacisków. Tak solidne zapasy wymagają dobrze zorganizowanego zarządzania, dzięki czemu każde zamówienie jest szybko przetwarzane, a klient otrzymuje zamówione produkty na czas.

 

 

 

 

 

Zostaw Komentarz