Czym kierujemy się przy wyborze warsztatu?

16 gru 2021

Wzorem lat poprzednich właściciele pojazdów, korzystający z wyszukiwarki usług i warsztatów samochodowych Motointegrator.com, podzielili się informacjami, czym kierują się przy wyborze mechanika.

 

W 2021 roku serwis Motointegrator.com ponownie poprosił odwiedzających go użytkowników pojazdów by wskazali, czym kierują się przy wyborze warsztatu samochodowego oraz co, w największym stopniu, wpływa na ich zadowolenie z usługi. I kolejny raz okazało się, że najważniejszym czynnikiem wpływającym na wybór konkretnego serwisu samochodowego są opinie – zarówno znajomych i rodziny, jak i te znalezione w internecie. Tym co najbardziej wpływa na zadowolenie klienta po wizycie w warsztacie niezmiennie natomiast pozostaje jakość wykonanej usługi.

Co zaś zmieniło się w nastawieniu kierowców do warsztatów w porównaniu do zeszłego roku? Otóż rola znajomych i rodziny w wyborze serwisu ustąpiła miejsca opiniom znalezionym w internecie.

Pełny raport z badania, które zostało przeprowadzone na przełomie listopada i grudnia 2021 roku,
dostępny jest tutaj.

Motointegrator.com jest rozbudowaną platformą internetową, dzięki której kierowcy mogą nie tylko w łatwy sposób znaleźć odpowiadający im warsztat, ale także bezpośrednio skontaktować się z nim przez stronę, a w przypadku niektórych mechaników także umówić się na wizytę online. Obecnie w serwisie zarejestrowanych jest ponad 12 000 warsztatów samochodowych z całego kraju. Każdego miesiąca strona odwiedzana jest ponad 600 000 razy, co czyni skutecznym narzędziem do promocji serwisu samochodowego.

 

Zostaw Komentarz