Czyszczenie części w ekologicznych myjkach do wynajęcia 

20 sie 2021

Biologiczne myjki stanowią lepsze rozwiązanie do mycia części i narzędzi metalowych niż urządzenia przeznaczone do mycia na zimno, które wydzielają nie tylko silny, nieprzyjemny zapach, ale także wykorzystują substancje niebezpieczne i tym samym są szkodliwe dla zdrowia ludzi i dla środowiska. Firma MEWA oferuje wszechstronną myjkę MEWA Bio-Circle, którą można wynająć.

 

W urządzeniu do czyszczenia części MEWA Bio-Circle używany jest płyn czyszczący na bazie wody, który nie zawiera żadnych trujących czy łatwopalnych rozpuszczalników. Zabrudzenia powstałe na narzędziach i metalowych częściach usuwane są w delikatny sposób bez użycia szkodliwych dla zdrowia preparatów chemicznych. Wykorzystywane są naturalne mikroorganizmy, powodujące rozkład tłuszczów, smarów i olejów.

Urządzenie, składające się z wanny ze specjalnym pędzlem, można wykorzystać wszędzie tam, gdzie trzeba bezpiecznie i w sposób ekologiczny wyczyścić silnie zabrudzone części. W przeciwieństwie do urządzeń, w których czyszczenie odbywa się na zimno, myjka MEWA Bio-Circle może być stosowana nawet w przemyśle spożywczym, kiedy trzeba usunąć na przykład związki organiczne, takie jak cukier.

Niezawodne działanie myjki gwarantuje regularna konserwacja urządzenia, polegająca na uzupełnianiu płynu czyszczącego, wymianie filtrów oraz elementów szybko zużywających się. Umowa na usługę firmy MEWA obejmuje serwis i konserwację, która przeprowadzana jest raz w miesiącu lub raz na dwa miesiące. Uszkodzone części wymieniane są przeważnie w ciągu 24 godzin.

Po zawarciu umowy klient może podczas fazy testowej bliżej zapoznać się z systemem. Pracownik serwisu dostarcza i instaluje zamówione urządzenie do czyszczenia części, a potem dba o regularną konserwację. Aby urządzenie MEWA Bio-Circle uczynić jeszcze bardziej ekologicznym, testujemy obecnie nowy rodzaj filtra wielodrożnego. Po pomyślnym zakończeniu testów będzie on zastosowany we wszystkich urządzeniach klientów firmy MEWA w całej Europie – mówi Daniel Krause, menedżer projektu i specjalista w dziale urządzeń do czyszczenia części w firmie MEWA.

 

 

 

  

 

 

Zostaw Komentarz