„Day & Night”, czyli kalendarz Inter Cars

02 gru 2023

Inter Cars przedstawił swój kalendarz na rok 2024. Edycja nazwana została „Day & Night” i ma przenieść oglądających w świat luksusu. Publikacja już niedługo trafi do klientów dystrybutora.

Zdjęcia do kalendarza „Day & Night” zostały wykonane w jednym z najbardziej fascynujących miejsc na świecie – w Dubaju. To miasto, które emanuje luksusem i prestiżem, idealnie komponowało się z koncepcją publikacji. W kalendarzu pokazane zostały bowiem samochody najbardziej cenionych marek takich jak Mercedes AMG, Bugatti, McLaren, Ferrari i Lamborghini.

Po raz kolejny przy okazji tworzenia kalendarza Inter Cars za obiektywem aparatu stanął Voyo Bąkiewicz, którego umiejętność uchwycenia magii chwili i tworzenia niezwykłych kadrów przyciągają uwagę zarówno krytyków, jak i miłośników fotografii.

Kalendarz Inter Cars to projekt o długiej tradycji. „Day & Night” stanowi kolejną odsłonę tej fascynującej historii, która z pewnością zainteresuje pasjonatów samochodów i fotografii. Nakład kalendarza wynosi ponad 50 000 egzemplarzy i wspierają go takie firmy jak Aisin, BOSCH, CASTROL, CONTITECH, FEBI, MANN-HUMMEL, Meyle, Schaeffler, Varta,  ZF z marką TRW oraz NRF.

 

Zostaw Komentarz