Dayco ujednolica swój katalog internetowy

26 paź 2021

Aby ułatwić i przyspieszyć znajdowanie właściwych części zamiennych, firma Dayco całkowicie przeprojektowała i zintegrowała rozwiązania katalogowe na swojej światowej stronie internetowej www.daycoaftermarket.com.

Do niedawna osoby poszukujące części oferowanych przez firmę Dayco miały dostęp do katalogów specyficznych dla poszczególnych rynków, a każdy z tych katalogów różnił się nieco stylem i układem w zależności od lokalizacji użytkownika. Obecnie, w nowym katalogu po wybraniu regionu wygląd, format i funkcjonalność są jednolite i dostępne w 14 różnych językach.

A oto co o nowym katalogu powiedział Enzo Rabante, Senior IT Manager w Dayco Global Digital Solutions:

Ponieważ informacje o produkcie mają na współczesnej witrynie internetowej kluczowe znaczenie, dlatego też możliwość dostępu do nich z dowolnego jej obszaru była priorytetem w projekcie rozwoju” –Z tego powodu w prawym dolnym rogu każdej strony umieściliśmy widżet, który umożliwia użytkownikom przejście do sekcji katalogu lub powrót do niej z dowolnej części witryny za pomocą jednego kliknięcia.

– Poprawiliśmy również komfort użytkownika, zwiększając liczbę metod wyszukiwania i poszerzając liczbę grup produktów, które zawiera katalog, co odzwierciedla ciągły rozwój programu Dayco Aftermarket. W bardziej przejrzysty i spójny sposób prezentowane są również zdjęcia przy użyciu wysokiej jakości grafiki, a intuicyjny charakter projektu sprawia, że może on działać z równą przejrzystością i skutecznością, niezależnie od tego, czy jest oglądany za pomocą przeglądarki stacjonarnej, tabletu czy smartfona.

– Innowacje te sprawiają, że katalog jest bardziej przyjazny dla użytkownika i ma dodatkowe funkcje, takie jak historia wyszukiwania, możliwość opuszczenia go, odwiedzenia innych obszarów witryny, powrotu i wznowienia wyszukiwanie w tym samym miejscu, w którym przerwano. Czyni to go jeszcze bardziej wszechstronnym i łatwym w użyciu.

– Dayco jest firmą globalną o spójnych standardach i metodologii we wszystkich obszarach swojej działalności, dlatego tak ważne jest dla nas, aby te kluczowe atrybuty znalazły odzwierciedlenie w witrynie internetowej firmy, a zwłaszcza w kształcie i funkcjonalności katalogu, ponieważ jest to jeden z głównych atutów serwisu.

Zostaw Komentarz