Delphi do klimatyzacji i chłodzenia silnika

10 kw. 2018

Firma Delphi Technologies Aftermarket poinformowała o wydaniu nowego katalogu klimatyzacji i układu chłodzenia silnika na rok 2018. Wydawnictwo zawiera szczegółowe informacje na temat oferowanego przez Delphi Technologies asortymentu części przeznaczonych do popularnych w Europie i Azji modeli pojazdów.

Nowy katalog części Delphi do klimatyzacji i układu chłodzenia silnika obejmuje ponad 1 450 numerów katalogowych przeznaczonych do ponad 26 000 zastosowań. Zawiera również informacje o ponad 50 nowych kompresorach i 30 skraplaczach do popularnych modeli, takich jak BMW seria 2 (2014>), Fiat 500L (2012>), Mercedes C (2015>), Mini Cooper (2014>), Opel/Vauxhall Mokka (2016>) czy Peugeot 3008 (2016>).

Publikacja jest utrzymana w nowej szacie wizualnej firmy Delphi Technologies, ma oddzielną sekcję przeznaczoną na nowości, zawiera pełne informacje dotyczące zastosowań oraz rozbudowany przewodnik dla kupujących, w którym znalazły się dane OE, a także informacje techniczne. Kompletna gama produktów dostępna jest również w TecDoc, dla którego Delphi jest certyfikowanym dostawcą danych „Klasy A” oraz w internetowym katalogu Delphi Technologies. Na stronie delphicat.com, która również została odświeżona, znalazły się między innymi nowe ilustracje produktów, szczegółowe dane techniczne, funkcja porównywania części oraz łatwego wyszukiwania po numerze referencyjnym części Delphi Technologies, konkurenta lub OE. Informacje prezentowane w katalogu internetowym są regularnie aktualizowane.

Firma Delphi Technologies oferuje kompleksowe i kluczowe elementy układu, w tym sprężarki, skraplacze, filtry kabinowe, zawory rozprężne, czujniki ciśnienia, osuszacze oraz oleje do sprężarek. Jak zapewniają przedstawiciele firmy, wszystkie części poddawane są surowym testom i wytwarzane zgodnie ze standardami producentów samochodów, co gwarantuje większą oszczędność paliwa, niższy poziom emisji zanieczyszczeń i szybszy czas osiągnięcia komfortowej temperatury w kabinie pasażerskiej.

 

1 comments
  1. Dobre zaopatrzenie to podstawa, dobre ceny i jakość, a klienci sami będą przychodzić z polecenia, warto mieć części oe w przyzwoitych pieniądzach np. delphi

Zostaw Komentarz