Delphi Technologies dla Tesli Model S

06 lis 2021

W ofercie Delphi Technologies pojawiły się części zawieszenia i układu kierowniczego do Tesli Model S. Pozwoli to niezależnym warsztatom podjąć się napraw podwozia tego modelu.

Delphi Technologies poszerzyło ostatnio swą ofertę części zawieszenia i układu kierowniczego o komponenty do Tesli Model S. Tym samym warsztaty, które zamierzają zajmować się nowymi pojazdami elektrycznymi wchodzącymi w okres serwisowy, mogą teraz zaoferować wiele nowych usług. Do dyspozycji mają bowiem wahacze, łączniki stabilizatora, drążki kierownicze oraz przeguby kulowe, dzięki którym mogą podjąć się napraw zawieszenia Tesli Model S coraz częściej spotykanej także na europejskich drogach.

Jak podkreślają przedstawiciele firmy, części do Tesli Model S osiągnęły imponujące wyniki i przeszły wszystkie testy bezpieczeństwa. Obróbka cieplna korpusu wahacza Delphi Technologies gwarantować ma wyższą wytrzymałość i odporność na zużycie tego elementu niż części montowanej fabrycznie. Również próby sworzni kulowych wykazały, że górują one nad tzw. oryginałami.

– Nasza nowa oferta części zawieszenia i układu kierowniczego to kolejny przykład wysokiego zaangażowania w zapewnienie klientom jak najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Wyniki ostatnich testów robią wrażenie i sprawiają, że nasze części stanowią optymalne rozwiązanie dla warsztatów, których właściciele chcą oferować serwis z górnej półki — powiedział Neil Fryer, wiceprezes Delphi Technologies ds.Marketingu Globalnego, Planowania Produktu i Planowania Strategicznego. – Uważamy, że w przypadku

norm dotyczących części zamiennych nie może być mowy o żadnych kompromisach, szczególnie że bezpieczeństwo i doznania z jazdy stanowią podstawowe wyznaczniki produktu wysokiej jakości. Nowa oferta części zawieszenia i układu kierowniczego pokazuje, jak nasza pionierska inżynieria w dziedzinie komponentów o jakości oryginalnego wyposażenia przynosi korzyści właścicielom pojazdów i warsztatów.

Wymiana części zawieszenia i układu kierowniczego w Tesli Model S ma szczególną wagę, większą niż przeciętna naprawa tego typu, ponieważ części te mają olbrzymi wpływ na pracę inteligentnego zawieszenia pneumatycznego, dzięki któremu Tesla Model S P100D w dużej mierze zawdzięcza swoją popularność. Dlatego też dla właścicieli tych samochodów niezwykle istotne jest znalezienie części zamiennych identycznych z komponentami fabrycznymi.

Zostaw Komentarz