Delphi Technologies wesprze warsztaty

11 sty 2023

Delphi Technologies, marka należąca do BorgWarner Inc. rozpoczyna stałą kampanię „Masters of Motion” mającą na celu bezpośrednie wsparcie warsztatów i mechaników.

Jakiś czas temu firma Delphi Technologies zwróciła się bezpośrednio do warsztatów, aby na potrzeby kampanii „Masters of Motion” umożliwiły przeprowadzenie szeroko zakrojonych badań marketingowych. W efekcie zostały one prowadzone w 4000 warsztatów, a także w ramach 4 grup konsultacyjnych, by uzyskać informacje na temat rzeczywistych doświadczeń mechaników. Badania objęły 10 krajów w Europie, co pozwoliło na międzykulturowe podejście do materiałów i realizację programu „Masters of Motion”.

Dzięki konsultacjom Delphi Technologies mogło przygotować materiały, które będą stanowić realną pomoc w codziennej pracy warsztatów. Zostaną one zamieszczone na nowym cyfrowym portalu, gdzie sukcesywnie będą dodawane kolejne filmy, grafiki i przewodniki. Materiały te będą opracowywane we współpracy z warsztatami. W ramach programu Masters of Motion przewidziano różne formy kontaktu z mechanikami zarówno online i offline, aby mogli uzyskać wsparcie, kiedy będzie im najbardziej potrzebne.

Delphi Technologies szczyci się szeroką ofertą części zamiennych, narzędzi i materiałów potrzebnych warsztatom do kompleksowej obsługi klientów. Masters of Motion stanowi uzupełnienie oferty skierowanej do mechaników, których marka traktuje jako ważny podmiot w polityce budowania pozycji na rynku.

Delphi Technologies stara się wspierać mechaników, którzy stanowią filar rynku części zamiennych. Chcemy, aby mieli poczucie, że ich słuchamy i rozumiemy, ponieważ są prawdziwymi ekspertami. Tak narodził się program Masters of Motion – mówi Jean-Francois Bouveyron, wiceprezes i dyrektor generalny Aftermarket EMEA BorgWarner. – Czas, jaki spędziliśmy w warsztatach, pozwolił nam zrozumieć, że oczekują one pomocy w zakresie nowych, nieznanych rozwiązań technicznych, które nadchodzą, ale jednocześnie potrzebują wsparcia by zacząć obsługiwać pojazdy, które już teraz do nich trafiają. Nie musimy się bać przyszłości, wystarczy, że będziemy przygotowani. Cieszymy się, że możemy wprowadzić Masters of Motion w całej Europie i dążyć do zrównoważonego, myślącego długoterminowo rynku części zamiennych – dodaje.

 

 

Zostaw Komentarz