Delphi z tytułem Dostawcy Danych Premium

28 mar 2022

Delphi Technologies Aftermarket, marka należąca do BorgWarner Inc, otrzymała od TecDoc status Dostawcy Danych Premium („Premium Data Supplier”). Katalog TecDoc zapewnia swym użytkownikom informacje o setkach tysięcy części do tysięcy pojazdów oraz istotne dane techniczne. Oferujące 32 tysiące produktów Delphi Technologies może teraz pochwalić się prestiżowym statusem.

Delphi Technologies Aftermarket to wieloletni partner TecDoc. Ogromnie cieszymy się, że doceniono nasze zaangażowanie w podnoszenie jakości danych na rynku części zamiennych. Otrzymanie tego wyróżnienia to efekt przywiązania do wartości ważnych dla TecDoc – komentuje Jean-Francois Bouveyron, wiceprezes i dyrektor generalny Delphi Technologies Aftermarket na Europę, Bliski Wschód i Afrykę. – Katalogowanie to jeden z przykładów działań, jakie podejmujemy, by stworzyć wydajniejszy i bardziej zrównoważony łańcuch dostaw. Nasze połączone wysiłki ułatwiają uzyskanie dokładnych danych i pomagają ograniczyć problemy logistyczne. Strategia produktowa, którą przyjeliśmy opiera się przede wszystkim na tym, by oferować dany produkt wcześniej niż inne firmy, mieć jak najbogatszą ofertę i zapewniać doskonałe katalogi klientom na całym świecie. To wyróżnienie pokazuje, że nieustannie zmieniamy się na lepsze i realizujemy założone cele.

Firma Delphi Technologies Aftermarket dodała do swojej oferty w 2021 roku ponad 1024 nowości, a w 2022 roku zamierza wprowadzić podobną liczbę numerów referencyjnych do gamy dostępnych produktów, obejmującej wiele kategorii, m.in. hamulce, układy kierownicze i zawieszenie, układy paliwowe, klimatyzację i układy chłodzenia, zapłon, czujniki, urządzenia diagnostyczne, oprogramowanie oraz licencje.

 

 

 

Zostaw Komentarz