Denckermann wprowadza do swojej oferty klocki hamulcowe do elektryków

20 maj 2024

Firma Denckermann, producent i dystrybutor części samochodowych, wprowadził na rynek klocki hamulcowe stworzone z myślą o samochodach elektrycznych.

Klocki hamulcowe do samochodów elektrycznych

Projektując te kluczowe elementy układu hamulcowego, skupiono się na bezpieczeństwie i efektywności, które są bardzo istotne dla rozwijającej się branży pojazdów elektrycznych. Wysoki i stabilny współczynnik tarcia zapewnia skuteczne hamowanie w każdych warunkach drogowych.
Klocki te charakteryzują się zaawansowanym składem materiałowym, który zapewnia doskonałą kontrolę i efektywność hamowania w samochodach elektrycznych, które ze względu na wagę akumulatorów są cięższe niż pojazdy z silnikiem spalinowym. Dzięki wykorzystaniu wysokiej klasy materiałów tłumiących, klocki te pracują znacznie ciszej, co jest istotne bardzo w pojazdach elektrycznych.
Dodatkowo, klocki pokryte są wysokiej klasy farbą proszkową, która chroni tylne płytki przed korozją, a co za tym idzie, pozytywnie wpływa na dłuższą żywotność całych klocków. Ich konstrukcja pomaga także efektywnie eliminować rdzę i inne zanieczyszczenia z tarcz hamulcowych, co przekłada się na lepszą efektywność i zwiększoną trwałość tarcz.

Zostaw Komentarz