DENSO rozbudowuje ofertę części do układów termicznych

01 lip 2022

DENSO Aftermarket informuje o rozszerzeniu gamy elementów do układów termicznych o 172 nowe numery części jakości OE, które mają łącznie 1541 zastosowań i zastępują 366 numerów części OE.

Najnowsze rozszerzenie oferty części do układów termicznych dokonane niedawno przez DENSO Aftermarket obejmuje 22 sprężarki, 66 chłodnic, 74 skraplaczy, 9 dmuchaw kabiny i 1 rdzeń nagrzewnicy. Nowe elementy mają łącznie 1541 zastosowań, m.in. w pojazdach takich marek jak Audi, BMW, Ford, Honda, Hyundai, Lexus, Mazda, Nissan, Opel, Peugeot, Renault i Toyota. Informacje o częściach są już dostępne w e-katalogu DENSO i w katalogu TecDoc.
Przykładowe zastosowania wybranych skraplaczy można znaleźć w poniższej tabeli:

Doświadczenie DENSO w zakresie części termicznych sięga lat 50. XX wieku, kiedy to jednym z pierwszych produktów sprzedawanych przez firmę były nagrzewnice samochodowe. Wkrótce do oferty zostały dodane klimatyzatory. Zapoczątkowało to drogę pełną innowacji, którą firma podąża do dziś – DENSO jest obecnie uznanym dostawcą systemów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC). Są one dostarczane firmom motoryzacyjnym, gdzie są montowane jako części OE, ale też wykorzystywane w  domowych i przemysłowych zastosowaniach.

Aktualna oferta DENSO w zakresie klimatyzacji i części termicznych na rynku wtórnym obejmuje chłodnice, dmuchawy kabinowe, intercoolery, osuszacze, parowniki, przełączniki ciśnienia, rdzenie nagrzewnic, silniki krokowe i rezystory, zawory rozprężne, wentylatory chłodnicy, skraplacze, sprężarki klimatyzacji oraz oleje sprężarkowe.

Zostaw Komentarz