DENSO rozszerzyło ofertę PowerEdge o sprężarki klimatyzacji

01 lip 2023

DENSO Aftermarket stworzyło markę PowerEdge, aby zaspokoić potrzeby klientów szukających dobrej jakości części zamiennych w dobrej cenie. Gamę części PowerEdge rozszerzono właśnie o produkty z segmentu termiki, wprowadzając do oferty sprężarki klimatyzacji.

PowerEdge nie jest częścią standardowej oferty DENSO. Marka ta została stworzona z myślą o wspieraniu dystrybutorów i warsztatów, a celem jej powołania do życia było i pozostaje wypełnianie luk w istniejącej ofercie, by zapewnić konkurencyjne rozwiązania dla klientów szukających  części zamiennych o dobrej jakości w dobrej cenie. Części PowerEdge są więc przygotowywane i produkowane tak aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na produkty wysokiej jakości, ale ze średniej półki cenowej. Oprócz wycieraczek, oferta obejmuje teraz także sprężarki klimatyzacji.

DENSO jest jednym z czołowych specjalistów w dziedzinie oryginalnych systemów klimatyzacji. Gama kompresorów PowerEdge powstała w oparciu o fachową wiedzę firmy i stanowi wysokiej jakości alternatywę do starszych pojazdów dzięki swej trwałości, wydajności i wartości. Ponadto kompresory PowerEdge są zawsze wstępnie napełnione odpowiednią ilością właściwego oleju, dzięki czemu warsztaty mogą mieć pewność, że montują produkt wysokiej jakości.

Obecnie linia sprężarek PowerEdge składa się z 31 numerów katalogowych. W ciągu najbliższych 12 miesięcy planuje się jej szybkie rozszerzenie. Oferta obejmuje zarówno sprężarki klimatyzacji do samochodów osobowych, jak i użytkowych, co dodatkowo zwiększa jej atrakcyjność dla starszego parku pojazdów.

Kompresory PowerEdge mają zastosowanie w wielu popularnych pojazdach, m.in. w Oplu Astra i Corsa, różnych modelach koncernu PSA, takich jak 206, 307, C3, Berlingo i Partner, a także licznych modelach VAG, np. VW Golf, Passat, Polo, Audi A3, Seat Leon, Skoda Octavia.

Dodatkowym walorem części PowerEdge jest ich solidne opakowania, które zawiera instrukcję montażu. Wspomnieć też należy, że linię części PowerEdge można przeglądać w specjalnie stworzonym katalogu internetowym, a także w katalogu TecDoc. Co więcej, DENSO zajmuje się obsługą zamówień, dostawą, logistyką części PowerEdge.

Zostaw Komentarz