DENSO – szersza oferta części układów termicznych

30 gru 2019

Firma DENSO poszerzyła ofertę części do układów termicznych o 121 nowych numerów elementów jakości OE, które mają łącznie 2346 zastosowań i zastępują 342 numery części OE.

Wśród nowych produktów, jakie firma DENSO wprowadziła ostatnio do swej oferty jest 39 chłodnic, 76 skraplaczy i 6 dmuchaw nawiewu kabiny. Nowe części znajdują zastosowanie m.in. w pojazdach marek Alfa Romeo, Audi, BMW, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Mercedes, Opel, Peugeot, Renault, Toyota, VW i Volvo. Informacje o wszystkich nowościach są już dostępne w e-katalogu DENSO i w katalogu TecDoc. Przykładowe zastosowania można znaleźć w poniższych tabelach:

DENSO jest nie tylko jednym z największych producentów części dla przemysłu motoryzacyjnego, lecz także światowym liderem w dziedzinie rozwoju i produkcji systemów chłodzenia silników i elementów tych systemów. Obecnie najwyższej jakości części DENSO należące do tej kategorii są dostępne dla klientów rynku wtórnego w ramach programu części do układów chłodzenia silnika, który obejmuje: chłodnice wody, rdzenie nagrzewnic, intercoolery, wentylatory chłodnic, dmuchawy nawiewu kabiny i skraplacze.

 

Zostaw Komentarz