DENSO uruchamia szkolenia online

02 maj 2020

W czasie kwarantanny dobrze zrobić coś pożytecznego. Można na przykład odwiedzić nowy portal techniczny DENSO i odbyć kurs online w domowym zaciszu, doskonaląc w ten sposób umiejętności zawodowe.

DENSO, jedna z wiodących firm technologicznych na świecie, znana z japońskiej precyzji i jakości, wspiera również rozwój edukacji. Zespół DENSO Aftermarket przygotował interaktywną platformę e-learningową, która ma służyć pomocy mechanikom w rozwoju osobistym i wsparciu ich w karierze zawodowej.

Obecnie dostępne są bezpłatne kursy dotyczące następujących grup produktów:

  • świec zapłonowych,
  • rozruszników,
  • alternatorów,
  • układów klimatyzacji (3 moduły).

Firma zapowiada jednak, że będzie stopniowo rozszerzać ofertę kursów online o zajęcia związane z pozostałymi liniami oferowanych części.

Platforma e-learningowa DENSO umożliwia naukę w wolnym czasie. System zapamiętuje, w którym miejscu użytkownik zrobił przerwę. Za każdym razem, gdy zdecyduje się wrócić do nauki, może ponownie otworzyć kurs na stronie, na której skończył.

– Zawsze staramy się wprowadzać coś nowego. Bardzo się cieszę, że udało nam się w stosunkowo krótkim czasie opracować interaktywne rozwiązanie i zbudować zaawansowaną platformę e-learningową dostępną w 6 różnych językach (polskim, czeskim, węgierskim, rumuńskim, bułgarskim i angielskim). Wierzę, że dzięki lokalnym wersjom językowym nasze szkolenia online spotkają się z pozytywnym przyjęciem i pomogą mechanikom z różnych krajów w lepszym zrozumieniu problematyki i szybkim zwiększeniu ich wiedzy technicznej i know-how na temat części DENSO – mówi Tereza Čechová, marketing manager DENSO Eastern Europe.

Kursy e-learningowe DENSO zostały przygotowane z myślą o mechanikach. Jednak dystrybutorzy, studenci i nauczyciele szkół technicznych oraz inni specjaliści od części zamiennych, którzy chcą rozwijać lub pogłębiać swoją wiedzę techniczną, również mogą uzyskać dostęp do tych kursów. Wszystkie te osoby mają możliwość zarejestrować się, ukończyć szkolenie techniczne, rozwiązać testy i po pomyślnym ich zaliczeniu uzyskać spersonalizowany certyfikat. Mechanicy mogą z kolei dodatkowo dołączyć do „League of True Mechanics” – ligi, w której mechanicy z wybranych krajów Europy Środkowo-Wschodniej w ramach szkoleń zbierają „monety DENSO” i w ten sposób zyskują szansę, by znaleźć się w TOP 10  najlepszych mechaników, którzy będą nagradzani cennymi nagrodami, takimi jak m.in. narzędzie do inspekcji pojazdów e-Videns wraz z roczną licencją.

Więcej informacji o szkoleniach technicznych DENSO można znaleźć na stronie www.denso-technic.com.

 

Zostaw Komentarz