Diamentowa KAMOKA

22 lut 2020

Firma Entertrade, właściciel marki KAMOKA, została doceniona w rankingu „Diamenty Forbesa.  

Wywiadownia gospodarcza Bisnode Polska wraz z redakcją miesięcznika „Forbes” systematycznie opracowują zestawienia najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Przedsiębiorstwa, które znalazły się na liście, mogą szczycić się tytułem Diamentów Forbesa.

W kategorii firm średnich (przychody od 50 do 250 mln zł) wyróżnienie to przypadło m.in. firmie Entertrade( do której należy marka Kamoka), co oznacza, że doceniono jej wzrost wartości na tle innych przedsiębiorstw. Aby znaleźć się w zestawieniu, musiała także uzyskać pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy, wykazać się wysoką płynnością bieżącą i niezaleganiem z płatnościami, a także dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych.

Obecność w tym prestiżowym rankingu jest dla nas potwierdzeniem, że także zewnętrzne instytucje doceniają uzyskiwane przez nas rezultaty. Nasze wyniki są efektem konsekwentnie wdrażanej strategii polegającej na systematycznym rozszerzaniu asortymentu oraz dbaniu o satysfakcję klientów, którzy chcę kupić trwałe produkty o dobrej jakości za przystępną cenę – powiedział Tomasz Kępiński, prezes zarządu Entertrade.

Asortyment części marki KAMOKA do samochodów osobowych oraz dostawczych to obecnie 78 linii produktowych w 14 grupach, takich jak elementy zawieszenia, hamulców, układu kierowniczego, nadwozia, przeniesienia napędu. W roku 2020 firma Entertrade zamierza kontynuować swoją strategię, rozbudowując tę ofertę.

Zostaw Komentarz