„Dni Otwarte” w Würth Polska

23 cze 2020

 

Rozpoczęła się kolejna edycja „Dni Otwartych” Würth Polska.  To okazja dla specjalistów z różnych branż by skorzystać z merytorycznych szkoleń i wziąć udział w pokazach produktowych. Na uczestników czekają również atrakcyjne promocje.

 

Würth Polska prowadzi sprzedaż swych produktów przez sklep internetowy, przedstawicieli handlowych, a także stale rozwijającą się sieć placówek stacjonarnych. Aktualnie na terenie Polski znajduje się 35 punktów sprzedaży stacjonarnej, w których dostępnych jest ponad 3000 artykułów. Firma Würth oferuje specjalistyczne produkty oraz systemy przeznaczone dla przemysłu, motoryzacji, budownictwa, ciesielstwa, stolarstwa i rolnictwa. W trakcie dni otwartych, które rozpoczęły się 23 czerwca, klienci mogą lepiej zapoznać się z asortymentem marki oraz skorzystać z porad ekspertów obecnych na miejscu.

— Na tegoroczne „Dni Otwarte” Würth Polska, z myślą o naszych klientach, przygotowaliśmy ciekawy program szkoleń i prezentacji, tak aby każdy profesjonalista, bez względu na dziedzinę w jakiej się specjalizuje, mógł znaleźć coś dla siebie. W trakcie wydarzeń nasi eksperci będą do dyspozycji uczestników — będzie to więc idealna okazja to zapoznania się z naszą ofertą oraz przetestowania wybranych produktów — podkreśla Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska.

Podczas cyklu wydarzeń odbędą się pokazy szlifowania i cięcia betonu, polerowania stali nierdzewnej i aluminium oraz systemów i akcesoriów do montażu paneli słonecznych. Zaprezentowana zostanie również gama elektronarzędzi akumulatorowych z nowej serii M-CUBE, narzędzi do urwanych śrub i obrobionych nakrętek, a także ceramiczne materiały szlifierskie CERALINE. Uczestnicy będą mieli dodatkowo możliwość przyjrzeć się łączeniu materiałów za pomocą mas klejąco-uszczelniających i zapoznać się z nową, całoroczną pianą montażową o wysokiej elastyczności. W trakcie dni otwartych przedstawione zostaną nowości z portfolio marki, jak m.in.: czwarta generacja wkrętów do drewna ASSY RW czy brzeszczoty o różnorodnym zastosowaniu. Wielbiciele motoryzacji będą mogli zgłębić tajniki auto detailingu, obróbki zgrzewów, blacharstwa i korekty lakieru oraz zaznajomić się z nowymi zestawami narzędzi do aut elektrycznych i hybrydowych. Zaplanowano również pokaz oferty produktów związanych z komfortem i bezpieczeństwem pracy. Eksperci zaprezentują odzież ochronną, obuwie robocze, środki do dezynfekcji i czyszczenia stanowiska.

Tegoroczne „Dni Otwarte” rozpoczęły się 23 czerwca. W sumie od czerwca do lipca zaplanowano serię wydarzeń, które odbędą się na terenie całej Polski. Oto ich harmonogram:

Czerwiec
      24.06 – Radom, ul. Wierzbicka 26/44
      25.06 – Warszawa, ul. Połczyńska 53
      30.06 – Kraków, ul. Conrada 63

Lipiec
     02.07 – Kielce, ul. Zagnańska 200
     07.07 – Płock, ul. Adama Mickiewicza 33
     09.07 – Toruń, ul. Polna 103-105
     14.07 – Rzeszów, ul. Handlowa 3
     16.07 – Lublin, ul. Bursaki 8
     21.07 – Nowy Sącz, ul. Węgierska 201
     23.07 – Kraków, ul. Zakopiańska 56
     28.07 – Warszawa, ul. Modlińska 244A
     30.-31.07 – Białystok, ul. Gen. St. Maczka 52

„Dni Otwarte” będą odbywały się w godz. 9:00–17:00. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.

 

 

Zostaw Komentarz