Do oferty DENSO dołączyły nowe wtryskiwacze do silników diesla

28 cze 2024

Jeden z wiodących dostawców części na rynek OE do silników wysokoprężnych typu common rail powiększa swoją ofertę na aftermarkecie. Najnowsze rozszerzenie programu części dla klientów rynku wtórnego składa się z 8 wtryskiwaczy CR.

Rozszerzenie składa się z 8 wtryskiwaczy CR, które mają łącznie 636 dodatkowych zastosowań w około 725 tys. pojazdów w całej Europie. Dokładne zastosowania można znaleźć w poniższej tabeli:

Komponenty silników Diesla DENSO

DENSO od dziesięcioleci inwestuje w badania i rozwój – często we współpracy z największymi producentami samochodów – by opracowywać coraz bardziej wydajne, skuteczne i niezawodne silniki wysokoprężne o minimalnej emisji.

W ramach programu komponentów silników Diesla dla rynku wtórnego DENSO oferuje wtryskiwacze, pompy wtryskowe i zawory SCV, które zapewniają najwyższą jakość OE, spełniając lub przekraczając wymogi producentów pojazdów. Więcej informacji o komponentach silników Diesla DENSO można znaleźć w e-katalogu firmy na stronie, w katalogu TecDoc lub u przedstawiciela DENSO.

Zostaw Komentarz