Dostrzec każdy szczegół

26 lis 2015

untitled-1s_1200350129Podczas naprawy lub konserwacji pojazdu ważne jest żeby widzieć, co się robi, nawet w trudno dostępnych miejscach. Dlatego w każdym warsztacie niezbędna jest dobra lampa. W swoich profesjonalnych lampach warsztatowych Philips umieszcza diody LED o dużej mocy dające szeroką wiązkę nasyconego, białego światła, które precyzyjnie oświetla każdy szczegół.

Podczas jubileuszowych 15 Targów Inter Cars firma Philips przedstawiał następcę popularnego modelu akumulatorowej lampy RCH20. RCH21, bo tak oznaczono nowy model, jest owocem doświadczeń firmy, a podczas projektowania lampy wzięto pod uwagę również opinie użytkowników lamp warsztatowych.

rch21_open_lens_8471277289RCH21 wyposażona jest w 6 źródeł LED SMD wysokiej mocy: 240 lm (tryb wzmocniony) i 120 lm (tryb ekologiczny) emitujących światło o temperaturze barwowej 6000K (barwa światła dziennego). Ruchoma głowica narzędzia zapewnia emisję światła w zakresie 90°.

Solidna obudowa lampy wykonana jest z wytrzymałej gumy oraz poliwęglanu. Dzięki temu zapewnia stopień ochrony przed uderzeniami IK07 oraz stopień ochrony przed szkodliwymi skutkami wnikania wody IP54. Obudowa wyposażona jest również w wysuwany haczyk 360° oraz silny magnes w celu maksymalnego ułatwienia zamocowania lampy w wybranym miejscu. Kolorystyka obudowy została zmieniona z czarnej na niebiesko-szarą. Dodatkowo w lampie umieszczono czerwoną, migającą diodę „Find-Me”. Obie te cechy pozwalają łatwiej dostrzec lampę.

rch21Na komfort pracy wpływa nie tylko jakość emitowanego światła, ale również wysokiej jakości akumulator w technologii LFP o pojemności 1800 mAh. Jest to źródło zasilania charakteryzujące się dużą trwałością (ponad 1500 cykli ładowania) oraz możliwością szybkiego ładowania – w przypadku RCH21 pełne naładowanie zajmuje zaledwie 1,5 godz. i pozwala na 6 godz. nieustającej pracy.

Podsumowując,  dzięki nowoczesnej technologii lampa RCH21 zapewnia wygodę użytkowania i doskonałą widoczność, a naturalne białe światło zwiększa komfort pracy i nie męczy oczu.

rch21_charger_7_6878523506– Philips oferuje szeroki wybór lamp inspekcyjnych, które znajdują zastosowanie przy każdej pracy, nie tylko w warsztacie samochodowym. Potwierdzeniem tego jest rosnące w tempie geometrycznym zainteresowanie naszą ofertą – mówi Tarek Hamed, Trade Marketing Manager w Lumileds, odpowiedzialny za lampy warsztatowe Philips  w Polsce. – Jednocześnie nieustannie słuchamy i analizujemy uwagi i sugestie naszych klientów. Efektem tego są wprowadzane zmiany i modyfikacje, czego przykładem jest nowa generacja akumulatorowej lampy warsztatowej RCH21.

 

Zostaw Komentarz