DRiV  – 200 nowych referencji

25 mar 2022

DRiV, czyli dział koncernu Tenneco zajmujący się m.in. rynkiem części zamiennych, informuje o wprowadzeniu do oferty ok. 200 nowych referencji w obrębie swoich marek. Tym razem najbardziej poszerzą się katalogi Monroe, Ferodo i MOOG.

Nowe referencje w gamie produktów DRiV to z jednej strony efekt stałego rozbudowywania oferty do samochodów, które już dawno zadomowiły się na rynku wtórnym, z drugiej zaś do modeli, które na rynku wtórnym są reprezentowane jeszcze w niewielkim stopniu, ze względu na wysokie ceny i młode roczniki. W pierwszym przypadku za przykład mogą służyć tarcze hamulcowe do Nissana Cube Z12 (07>), w drugim –  choćby klocki hamulcowe czy elementy zawieszenia do takich modeli jak BMW serii 5 G30, F90 (16>), czy Alfa Romeo Giulia (15>).

Na liście nowości nie brakuje także sporej porcji referencji do samochodów dostawczych i użytkowych takich jak np. Mercedes-Benz Actros MP4/MP5 (11>), MAN TGA (00>), Volvo FH (05>), czy Scania P,G,R,T (03>) – w tym przypadku chodzi głównie o amortyzatory.

Przypomnijmy, że DRiV działa w dwóch segmentach biznesowych – Motorparts i Ride Performance, skupiając się na dostarczaniu produktów i usług klientom z branży pojazdów lekkich i użytkowych. Motorparts zajmuje się globalnym aftermarketem, zaś Ride Performance prowadzi działalność w zakresie oryginalnego wyposażenia (OE) na rzecz wiodących światowych producentów w obszarze zawieszenia i układu hamulcowego.

Zostaw Komentarz