Druga konferencja MaXserwis 2022

17 paź 2022

Z dala od miejskiego zgiełku – w hotelu Folwark Łochów odbyła się druga w tym roku konferencja sieci warsztatowych MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL.

 

Tym razem w spotkaniu udział wzięli właściciele i przedstawiciele warsztatów z północnej Polski. Całość wydarzenia poprowadził Ireneusz Bieleninik, ulubiony konferansjer klientów Auto Partner. Dużym zainteresowaniem wśród uczestników konferencji cieszyły się towarzyszące jej targi, podczas których każdy mógł porozmawiać z wystawcami i zapoznać się z ich ofertą oraz produktami. Kluczowym elementem konferencji były jednak wystąpienia Piotra Janty, wiceprezesa zarządu Auto Partner SA i jednocześnie dyrektora sprzedaży, oraz Aleksandra Ochęduszki, menedżera sieci MaXserwis, którzy przedstawili szanse i zagrożenia dla rynku wtórnego, podsumowali ostatni rok działalności sieci warsztatów, a przede wszystkim omówili plany rozwojowe na najbliższe miesiące.

Następnie zaprezentowali się partnerzy wydarzenia – MaXgear, MANN FILTER, ATE oraz ZF. Prelegenci przedstawili słuchaczom nowości produktowe i wsparcie, jakie warsztatom samochodowym oferują reprezentowane przez nich marki.

Na koniec części prelekcyjnej wystąpił Szymon Kudła – ekonomista i mówca biznesowy, który wygłosił wykład na temat możliwości osiągania wzrostów w biznesie. Najbardziej aktywni uczestnicy zostali nagrodzeni książką z autografem. Zwieńczeniem dnia była wieczorna gala, podczas której wystąpił aktor Andrzej Grabowski.

 

 

Zostaw Komentarz