Druga odsłona akcji
#pomagamypomagać

03 gru 2020

Pandemia koronawirusa to wciąż ogromny problem, również dla mechaników. Z myślą o nich Inter Cars wspólnie ze swymi dostawcami przygotowali kolejną odsłonę akcji #pomagamypomagać. Dzięki temu już niedługo 8,5 tysiąca warsztatów otrzyma paczki, które pomogą chronić zdrowie pracowników serwisów oraz klientów.

W pierwszej odsłonie akcji #pomagamypomagać oprócz pakietów ochronnych dla 10 tysięcy warsztatów, Inter Cars przygotował także dodatkowe narzędzia, które miały za zadanie pomóc właścicielom serwisów i mechanikom w trudnym czasie pandemii. Były to m.in. treści marketingowe, mające zachęcić kierowców do wizyty w warsztacie, a także bezpłatne webinaria.

-#pomagamypomagać, którego inicjatorem był Inter Cars w czasie pierwszej fali pandemii  to program długofalowy. Jego celem jest pomoc branży warsztatowej na wielu płaszczyznach w najtrudniejszych momentach funkcjonowania. Dziś wiele zawodów nie jest w stanie ograniczyć się do pracy zdalnej, więc samochód wciąż pozostaje niezbędnym środkiem transportu gwarantującym izolację i bezpieczeństwo. Naszym zadaniem jest zaś tak przygotować serwisy samochodowe, aby w pełni mogły świadczyć usługi dla konsumentów i wszystkich firm korzystających z pojazdów przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Program #pomagamypomagać, łączy ze sobą kilka podmiotów: właścicieli warsztatów i mechaników oraz producentów części samochodowych pod auspicjami Inter Cars, a jego finalnym ogniwem są kierowcy, dla których korzystanie z samochodów jest koniecznością. Dzięki zaangażowaniu dostawców, jesteśmy w stanie pomagać warsztatom na wielką skalę i szybko reagować, w pierwszej edycji pomoc trafiła aż do 10 tysięcy warsztatów, w drugiej edycji pakiety trafią do 8,5 tysiąca serwisów. Jesteśmy także niezmiernie dumni, że również po stronie pracowników i otoczenia Inter Cars  jest pełne poparcie i zrozumienie dla tego przedsięwzięcia. Wszyscy czujemy, że pracujemy  w słusznej sprawie, a dzięki temu, że mamy bogaty wachlarz narzędzi do komunikacji, docieramy zarówno do samych serwisów, jak również ich klientów – mówi Joanna Król, zastępca dyrektora ds. PR i KomunikacjiMiędzynarodowej w Inter Cars.

Tak naprawdę akcja #pomagamypomagać była aktywna przez cały czas. Od samego początku pandemii pomagamy  naszym klientom, którzy każdego dnia stawiają jej czoła. Nie byłoby to oczywiście możliwe bez wsparcia naszych partnerów biznesowych, najlepszych producentów części, którym równie mocno jak nam, leży na sercu dobro warsztatów – dodaje Mariusz Wągrodzki, dyrektor ds. Promocji Inter Cars.

Pierwsze pakiety już dotarły lub lada moment dotrą do warsztatów. Jednocześnie Inter Cars informuje, że wspólnie z dostawcami będzie wkrótce informował o kolejnych działaniach związanych z akcją.

Zostaw Komentarz